22 Nisan 2019 Pazartesi

Ağır Yaşamlar (TLC) - Amber Rachdi son hali

Ağır Yaşamlar reality show'u TLC kanalının en çok ilgi çeken programlarından biri... Ağır Yaşamlar programında hayat hikayesi anlatılan isimlerden biri de Amber Rachdi oldu. Amber, 2012 yılında merdivenlerden bile inemeyecek, ayakta yarım saatten fazla duramayacak kadar obez bir kadındı. Amber, Dr. Nowzaradan'a ilk muayene için gittiğinde 23 yaşındaydı ve tam 298 kiloydu. Dr. Nowzaradan ilk görev olarak bir ayda 10 kilo vermesini istedi. Amber, ilk ay 8 kilo verdi. Tam olarak hedefe ulaşamadı. Ama bu kilo ve ilk aydaki gelişimi Nowzaradan'ı memnun etti. Daha ikinci muayenede ameliyat için karar verildi.

Amber kısa sürede ameliyata alındı. Ancak eve döndükten sonra kalp ağrısı nedeniyle hastaneye dönmek zorunda kaldı. Kalp krizi değildi ama kaygıları nedeniyle bu sorunu yaşadı. Ve doktor Amber'i terapiste göndermeye karar verdi. Amber programın sonunda 177 kilodaydı ve toplamda 121 kilo vermişti.

AMBER'IN PROGRAMDAN SONRAKİ HALİ

Peki şimdi durumu nasıl?

- Zaman içinde ilk kilosuna göre 180 kilodan fazla verdi. Hala obez kategorisinde yer alsa da eskisine göre oldukça iyi durumda. Düzenli olarak spor yaptığını söylüyor.

- Program yayınlandığı sıradaki erkek arkadaşından ayrıldı. Başka biriyle tanışıp evlendi.

- Amber, Ağır Yaşamlar programdan ekibinin kendisine iyi davranmadığını açıkladı. Program çekimleri sırasında kendisine kilolarından dolayı kötü davrandıklarını, bazı sahneleri çok zor hareket etmesine rağmen defalarca çekmek zorunda kaldıklarını açıkladı. Hatta, çekim ekibi hemen ameliyat olmamasını istemiş.

Amber'ın son hali - 2019 yılı

Amber'in Instagram hesabı --> amberrachdi


Amber'ın 2016 yılındaki görünüşü...


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.