25 Mart 2019 Pazartesi

Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz küs mü?

Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz iki iyi arkadaştı. Birbirlerinin Youtube ve Instagram hesaplarında yan yana görüyorduk. Ancak aralarında bir soğukluk olduğunu ikiliyi takip edenler anladı. Orkun Işıtmak, Youtuberları yalan makinesine bağlayıp sorular sorular. Orkun'un sorduğu sorulardan biri de bu oldu. Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz küs mü? İlk olarak Kerimcan yanıt veriyor. İkinci videoda da Danla'nın aynı soruya cevabı geliyor.

Kerimcan Durmaz'ın cevabı:- Danla Bilic'le küs müsünüz?

Kerimcan: Hayır değiliz. Küsecek kadar bir şey yaşamadık henüz.

Yalan söylediği ortaya çıktı!

- Aranızda bir şey olmuş. Ya da küssünüz.

Kerimcan: Kavga etmedik. Ama aramıza 1 aylık filan bir soğukluk girdi. Nedeni yok, çok sıkı fıkıyken bir anda uzaklaştık. Ama şu an yeniden birleştik.

- Tamam!

Danla Bilic'in cevabı:- Kerimcan'la küs müsünüz?

Danla: Küs değiliz.

Yalan olduğu ortaya çıktı.

Danla: Biz Kerimcan'la çok sıkı fıkı olduk. Sonra ben Berat'la (eski sevgilisiyle tekrar birlikte olmaya başladılar) barıştım. Dolasıyla sürekli vaktimi Berat'la geçirmeye başladım. Kerimcan da bana alındı muhtemelen. Aramızda bir kavga, bir tartışma ya da 'Sen benimle görüşmedin' gibi bir şey olmadı. Sevgilimle barışmışım, biraz onunla vakit geçirdim, ne var bunda! O zaten anlayışla karşıladı, geçen çiçek gönderdi kocaman. O bana kırgındır diye düşünüyorum, ben onunla çok ilgilenmediğim için. Hastalanmış, hastaneye kaldırılmış, haberim yoktu. Cidden haberim yoktu.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.