3 Şubat 2019 Pazar

Yüzleşme dizisinde Ayşegül kimdir, gerçek adı nedir?

Yüzleşme dizisi Kanal D'nin kış döneminde yayına almaya karar verdiği programlar biri oldu. Yüzleşme dizisinde yer alan karakterlerde biri de Ayşegül...

Yüzleşme dizisinde Ayşegül karakterini Gülsim Ali canlandırıyor.

Gülsim Ali, 1993 yılında Bulgaristan'da doğdu. Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildikten sonra 2012 yılında oyunculuğa başladı.

İlk olarak Son Yaz: Balkanlar 1912 dizisinde rol aldı. Dizi sadece 4 bölüm ekranlara gelince Gülsim Ali'nin de ilk ekran macerası kısa sürdü. Daha sonra mini dizi Seddülbahir 32 Saat'te oynadı.

İlk baş rolü, Yusuf Çim'le birlikte oynadığı Hanım Köylü dizisi ile birlikte oldu. Bu dizi de 13 bölüm sonra ekranlara veda etti.

En uzun soluklu oyunculuğu Diriliş: Ertuğrul dizisi ile geldi. Gülsim Ali, bu dizide Aslıhan Hatun karakterini canlandırdı.

Şimdi de Yüzleşme dizisiyle yeni bir oyunculuk sınavı verecek.

Genç oyuncu, yabancı dil konusunda da oldukça yetenekli. Türkçe ve Bulgarca ana dilleri olduğu için iyi konuşuyor. Ayrıca, İngilizce ve Japonca seviyesi de iyi derecede...

Yüzleşme dizisi hakkında son gelişmeleri takip etmek için aşağıdaki Facebook sayfasını beğenebilirsiniz. 'Sayfayı Beğen' tuşuna basmanız yeterli.Gülsim Ali'nin en çok ses getiren sahnesi ise Hanım Köylü dizisinden oldu. Youtube'da şimdiye kadar 3.8 milyon kez izlenen sahneyi videomuzda izleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.