24 Şubat 2019 Pazar

Bir Aile Hikayesi - Berk kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor?

Bir Aile Hikayesi, Fox TV'de kış sezonunda yeni başlayacak dizilerinden biri oldu. Bir Aile Hikayesi, orijinali ABD'de yayınlanan This is Us dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelecek. Bir Aile Hikayesi dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Berk oldu. Bu yazımızda Berk karakterinin detaylarını ve Berk kimdir, hangi oyuncu canladırıyor sorularının cevaplarına yer vereceğiz.

Bir Aile Hikayesi dizisinde Berk karakterini Birkan Sokullu canlandırıyor. Birkan Sokullu, 1985 yılında İstanbul'da doğdu. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 3. olunca ekranların kapıları kendisine açıldı.

Birkan Sokullu, daha önce Küçük Sırlar, Kurt Seyit ve Şura, Hayat Şarkısı, Yaşamayanlar gibi dizilerde oynadı. Şimdi de This is Us dizisinde Berk karakteri ile ekranlara gelecek.

THIS IS US DİZİSİ

This is Us dizisi, ABD'de son dönemde ilgi gören diziler arasında... Şu an 3. sezonu geride bıraktı ve imdb puanı 8.7 olarak gözüküyor. This is Us'da Mandy Moore, daha önce Heroes'da rol alan Milo Ventimiglia, Black Panther filminin kadrosunda bulunan Sterling K. Brown gibi önemli oyuncular oynuyor.

This is Us dizisinde aynı gün dünyaya gelmiş 5 kişinin hayatlarının birbirlerine ile çakışmaları anlatılıyor. Dizide flashback'lerle geçmişe gidiliyor. Zaten dizisinin en çok beğenilen noktalarından birisi de kurgusu...

BİR AİLE HİKAYESİ'NDE BERK

Bir Aile Hikayesi'nde de aynı orijinalinde olduğu gibi bu 5 kişinin hayatları anlatılacak. Bizim yazımızın konusu olan Berk ise This is Us'daki Kevin'in karşılığı olacak. Berk, 5 yıldır aynı markanın yüzü olarak reklamlarda oynarken daha da büyük bir oyunculuk kariyeri hedefine ulaşmak ister. Reklamdan bıkmıştır çünkü Berk ciddi roller isterken, o 'Gofret Güzeli' olarak tanınmaktadır. Tam da istediği gibi bir film için teklif alır ama bu kez karşısına imzaladığı anlaşmalar çıkar. Şimdi karşısında iki seçenek vardır. Ya kuzu kuzu şimdiki hayatına devam edecektir, ya da bedel ödemeyi göze alıp hayalindeki role ulaşacaktır.


Bir Aile Hikayesi'nde Berk'in karakteri hakkındaki teaser:
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.