12 Mayıs 2018 Cumartesi

Vestel Venüs Z20 reklam filmi nerelerde çekildi?

Vestel Venüs Z20 yeni reklam filmiyle piyasaya çıktı. Reklam filminde bir kız, İstanbul görsel anlamda güzel yerlerinde geziyor ve her gittiği yerde fotoğraflar çekerek güzel vakit geçiriyor.

Vestel Venüs z20 reklam filminde özellikle 3 yer dikkat çekiyor. Reklam filminin nerelerde çekildiğine ve o yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Şile Deniz Feneri

Şile Deniz Feneri yaklaşık 150 yıldır aktif olarak faaliyetini sürdürüyor. Deniz feneri ve etrafı, özellikle Instagram için fotoğraf çektirenlerin favori mekanları arasında.

Haydarpaşa Tren Garı

Haydarpaşa Tren Garı açıldığı 1908 yılından 2013 yılına kadar Anadolu’ya gidenlerin ilk, Anadolu’dan gelenlerin son durağı olarak hizmet verdi. Gar, 2010 yılında çıkan yangında hasar gördü. Seferler 2013 yılına kadar kademe kademe kaldırıldı ve son seferden beri restorasyon çalışmaları devam ediyor. Şu an kapalı sivillere kapalı ve atıl durumda. Zaman zaman kitap fuarları, kahve festivali gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyor. İnsanlar gara kaçak girerek fotoğraf çektiriyor. Ama çok dikkat edilmesi gerekiyor. Haydarpaşa Garı, kapandıktan kısa bir süre sonra vagonların üzerinde fotoğraf çektirmek için perona giren 7 Alman turisti elektrik çarpmış, 1’i ağır 3 kişi yaralanmıştı.

Galata Kulesi

Galata Kulesi; İstanbul'un en çok bilinen simgelerinden biri... Vestel Venüs Z20 reklamında da kullanılması şaşırtıcı değil. 528 yılında Cenevizliler tarafından yaptırılan Galata Kulesi, yıllar içinde gözlem evinden hapishaneye kadar çok farklı amaçlarla kullanıldı. Şu an da kule ve çevresi turistlik bir alan olarak hizmet veriyor. Ve tabii ki fotoğraf çektirenlerin en gözde noktalarından biri...

Vestel Venüs Z20 reklam filmi:
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.