17 Haziran 2017 Cumartesi

Nusret Gökçe ne kadar para kazanıyor / serveti?

Nusret ne kadar para kazanıyor? Nusret'in serveti kadar?

Öncelikle Nusret'in çok fakir bir aileden geldiğini hatırlatmak gerekiyor. Küçük yaşta okulu bırakıp çalışmaya başlamak zorunda kaldı.

Şu an ise büyük ihtimal dünyanın en çok kazanan kasabı... İnsanlar onunla film yıldızıymış gibi fotoğraflar çektiriyor, futbolcular gol sevinçlerini Nusret'in tuzlama hareketiyle yapıyor.

Nusret'in şu an ortaklarıyla birlikte 8 restoranı bulunuyor. Ortaklarından biri de milyarder Ferit Şahenk...

Restoranların 6'sı Türkiye'de, diğer ikisi Abu Dabi ve Dubai'de... Şu an Miami, Doha ve New York'taki yeni restoranın çalışmaları devam ediyor.

Nusret'in ne kadar serveti olduğuna dair net bilgi yok. Ama bilinen bazı varlıklarının sıralaması şöyle:

- Günlük hayatta Ferrari marka otomobil kullanıyor. Bunun dışında klasik otomobilleri de var.

- Nusret ve ortağı Mithat Erdem, 2011 yılında restoran zincirinin hisselerinin yarısını Ferit Şahenk'e 6.8 milyon dolara sattı.

- 2016 yılında şirketin varlıklarının arasına Etiler'deki Venüs Pastanesi'nin binası girdi. Venüs Pastanesi'nin binası için 22 milyon dolar ödediler.

- Nusret Zorlu Center'a yaşıyor. Rezidanstaki en düşük apartmanın fiyatı 1.4 milyon dolar. Ve fiyatları 9.5 milyon dolara kadar çıkıyor. Apartmanların en düşük aidatı bile aylık 1500 lira...

- Nusret'in Bodrum, Mandarin'de bir yazlık villası bulunuyor. Buradaki fiyatlar da 5.5 milyon dolar ile 9.5 milyon dolar arasında değişiyor.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.