23 Haziran 2017 Cuma

Kalp Atışı Kore versiyonu / hangi diziden uyarlama?

Kalp Atışı dizisi yaz ekranında Show TV'de yayınlanacak. Kalp Atışı dizisini izleyenlerin ve dünyadaki dizileri takip edenlerin dikkat ettiği bir nokta var. Kalp Atışı dizisi hangi diziden uyarlandı?

Kalp Atışı dizisi Kore yapımı Doctors dizisinin Türkçe versiyonu....

Kalp Atışı dizisinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan başrolleri paylaşıyor.

Dizi, Eylül ile Ali Asaf'ın hikayesini anlatıyor. Eylül bir Ege kasabasında zor bir çocukluk ve gençlik yılları geçirdikten sonra doktor olmayı başarır ve İstanbul'da bir hastanede çalışmaya başlar. Ali Asaf da Eylül'ün lise yılları zamanında Eylül'le aynı kasaba yaşayan bir doktordur. Kasaba ise doktorluk yerine öğretmenlik yapmaktadır. İkilinin hayatı yıllar sonra Eylül'ün çalıştığı hastanede tekrar kesişir.

Kalp Atışı dizisi hakkında tüm gelişmeleri aşağıdaki Facebook sayfasını beğenerek takip edebilirsiniz.Kore yapımı Doctors dizisinin konusu ise şöyle:

Park Shin Hye'nin çocukluğu zorluklarla dolu geçer. Buna rağmen yılmamış ve doktor olmayı başarır.
Kim Rae Won ise yetenekli bir nöro cerrahi uzmanı iken ailesini bir kazada kaybetmesi üzerine tüm kariyerini geride bırakarak lisede öğretmenlik yapmaya başlar.
Yoon Gyun Sang zengin ailesinin parasını redderek kendi hayatını kuran başarılı bir cerrahtır.
Lee Sung-Kyung ise zengin bir ailenin kızıdır. Çok eskiden beri Kim Rae Won'a aşk beslemektedir ancak onun bundan haberi yoktur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.