18 Haziran 2017 Pazar

Fi - 12. bölüm çalan şarkının adı nedir?

Fi dizisi 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Fi dizisi hayranları 12. bölümünün finalinde çalan şarkının adı nedir diye merak ediyor.

Fi dizisinin 12. bölümünde sözlerinin Muhiddin Abdal'ın yazdığı bestesini Fazıl Say'ın yaptığı İnsan İnsan şarkısı çalıyor. Şarkıyı Güvenç Dağüstün, Cem Adrian, Selva Erdener ve Burcu Uyar seslendiriyor.

DİKKAT - SPOILER

Yazının bundan sonra olan kısmında Fi dizisinin 12. bölümünü hakkında bilgiler vardır. Dizinin 12. bölümü hakkında bilgi edinmek istemeyenler lütfen bundan sonrasını okumasın.

Fi'deki İnsan İnsan şarkısını videoda izleyebilirsiniz.İnsan İnsan şarkısının sözleri

İnsan insan dedikleri
İnsan nedir şimdi bildim
Can can deyü söylerlerdi
Ben can nedir şimdi bildim

Kendisinde buldu bulan
Bulmadı taşrada kalan
Müminin kalbinde olan
İman nedir şimdi bildim

Bir kılı kırk yardıkları
Birin köprü kurdukları

Erenler gösterdikleri
Erkan nedir şimdi bildim

Sıfat ile zat olmuşum
Kadr ile berat olmuşum
Hak ile vuslat olmuşum
Mihman nedir şimdi bildim

Muhiddin eder Hak kadir
Görünür her şeyde hazır
Ayan nedir pinhan nedir
Nişan nedir şimdi bildim

Fİ DİZİSİNDE NELER YAŞANDI?

Fi dizisinde Duru-Can-Deniz üçgeninde büyük olaylar oluyor. Deniz, Can'ın Duru'nun peşinde olduğunu öğrendi ve ona birkaç yumruk attı. Ama bu aslında her şeyin başlangıcı oldu çünkü Deniz ile Duru arasında büyük bir kavga çıktı. İkisinin arasındaki güven büyük oranda zedelendi.

Can, Deniz'le Duru'nun evinin karşısındaki evden taşındı. Taşınmakla da kalmadı, işyerinde bütün çalışanlarını işten çıkardı, programı bitirdi. Yeni taşındığı evin yerini ise sadece Eti biliyor.

Deniz, Can olayını öğrenince sanat merkezi işinden vazgeçti. Sanat merkezi açılmayacak ve öğrencilerin hepsi açıkta kalacak. Öğrenciler Deniz'e sinirli, ama Duru'ya daha da çok sinirli...
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.