26 Mart 2017 Pazar

Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölüm final sahnesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Star TV'de başladı. Dizide Türk dizi klişelerinden biri olan zengin ve fakir iki ailenin konusu işleniyor.

Diziye adını veren Fazilet, artık zengin olmak isteyen, bu yolun da kızı Ece'den geçtiğine inanan biri. Fazilet'in Ece'nin yanı sıra Hazan isimli bir kızı daha var. Ece'yi Afra Saraçoğlu, Hazan'ı Deniz Baysal oynuyor.

Zengin aile, hep beraber bir yalıda yaşıyor. Çağlar Ertuğrul'un oynadığı Yağız karakteri, şirketi çekip çeviren ailenin iyi çocuğu rolünde... Alp Navruz'un oynadığı Sinan ise ailenin çapkın ve hovarda evladını oynuyor.

Sinan'ın görevi mankenler arasından yapılacak bir yarışma ile şirketin güzel yüzünü bulmak... Tam ona göre bir iş yani.. Fazilet hanım da Ece için çok çırpınıyor bu yarışmada birinci olması için. Ancak Ece yapılacak çekime gitmek istemiyor, onun yerine Hazan gidiyor. Ama ortada bir çekim yok.

İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 1. bölüm final sahnesi...Fazilet Hanım ve Kızları dizisini hakkında gelişmeleri Facebook'taki sayfadan takip edebilirsiniz0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.