2 Ocak 2017 Pazartesi

Nescafe Gold reklamında oynayan kadının adı nedir?

Nescafe Gold reklamında oynayan kızın adı nedir? Nescafe Gold reklamında giriş katında oturan bir adam, sabah kahvesi için balkona çıkıyor. Kahvesini bırakıp içeri giriyor. Tekrar balkona geldiğinde kahvesinin bitmiş olduğunu görüyor. Çünkü o balkonda değilken apartmandan çıkan bir kadın kahvesini içti. Daha sonra küçük bir oyun oynayarak kızla başbaşa bir kahve içmenin yolunu buluyor.

NESCAFE GOLD REKLAMINDA OYNAYAN KIZ KİM?

Reklamda Ayfer Dönmez isimli oyuncu oynuyor. Ayfer Dönmez, 1982 yılında Manisa'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sinema-TV bölümünden mezun oldu.

Bir İstanbul Masalı dizisinde kamera arkasında çalışırken yönetmenin isteği ile oyunculuğa başladı. Bir İstanbul Masalı'ndan sonra Affedilmeyen, Hatırla Sevgili, Erkekler Ağlamaz, Gurbet Kuşları, Küstüm Çiçeği, Burası Osmanlı 1711 ve Dila Hanım dizilerinde oynadı.

NESCAFE GOLD REKLAMIAyfer Dönmez, magazin basınında yer almayan bir isim. Televizyon ve gazetelerde çok az gözüküyor. Röportaj sayısı da oldukça az.

35 yaşındaki isim, oyunculuğa başlama hikayesi de şöyle anlatıyor: "Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde sinema televizyon okuyordum. 3’ncü sınıfın yazında İstanbul’a çalışmaya geldim. Bir İstanbul Masalı‘nın sanat grubunda çalışırken Ömür Atay bir karakteri oynamamı istedi. Bir anda başladı bu yolculuk. Ben önce hiç istemedim. Yönetmen olmak istiyordum. Çok idealisttim bu konuda. Bir şekilde başladım. İşitme engelli bir karakteri oynadım. İnanılmaz bir deneyim oldu, onlardan işaret dilini öğrendim. Böylece kanıma girdi oyunculuk"0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.