27 Ocak 2017 Cuma

Çağatay Akman'ın 3 Adam programındaki görüntüleri (Oğuzhan Koç ve Ece Seçkin de Gece Gölgenin Rahatına Bak'ı söylediler)

Fenomen şarkıcı Çağatay Akman, "Gece gölgenin rahatına bak" şarkısı ile ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Takside, kafede, evde kısacası her yerde duyduk artık bu şarkıyı. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Çağatay Akman'ı daha önceki haberimizde tanıtmaya çalışmıştık. Akman son olarak TV8'de yayınlanan 3 Adam programına katıldı. 18 yaşında olduğunu, rap'çi olmadığını, her tarzı harmanladığını, yeni şarkılarının hazırda olduğunu söyledi. Ayrıca şarkıyla ilgili çok konuşulan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak çalıntı mı' sorusuna da açıklık getirdi: Şarkının müziğinin orijinali, İsrailli bir gruba ait değil, Güllü'nün "Seni rüyamda görsem" şarkısına ait. Bu arada programda Ece Seçkin ve Oğuzhan Koç da ünlü Gece Gölgenin Rahatına Bak'ı söylediler. İşte programın videosu...

Program bilgisi:

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam'a bu hafta Tuvana Türkay, Ece Seçkin ve Danila Zanna konuk oluyor. Farklı formatı ile ekranların sevilen şov programı 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı veriyor. 3 Adam'ın konukları da 3 Adam Sahne köşesinde yaptıkları doğaçlamalarla izleyenleri güldürüyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.