4 Aralık 2016 Pazar

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde "Kimseye etmem şikayet" şarkısı (Metin Akpınar söyledi)

Show TV'deki Kimseye Etmem Şikayet dizisinin yeni bölümünde dikkat çeken bir sahne vardı. Haşmet karakterini canlandıran Metin Akpınar, "Kimseye etmem şikayet" şarkısını seslendirdi. İşte o sahne...

kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime

titrerim mücrim gibi baktıkça istikbalime

perdi-i zulmet çekilmiş korkarım ikbalime

titrerim mucrim gibi baktıkça istikbalime

Aşk Laftan Anlamaz'da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı Murat Sarsılmaz; Hande Erçel ise dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Dizide Giresun’da doğan, İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ve bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi anlatılıyor.

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz'ın oyuncu kadrosunda; Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Betül Çobanoğlu, Cem Emüler, Evren Duyan, Sultan Köroğlu Kılıç, Gözde Kocaoğlu ve Nazan Diper rol alıyor. Aşk Laftan Anlamaz'ın yönetmenliğini Müge Uğurlar senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses kaleme alıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.