2 Kasım 2016 Çarşamba

Nusret fiyat listesi 2016

Nusret, Türkiye'de en çok bilinen restoranlardan biri... Ünlülerin uğrak yeri olmasının yanı sıra 'züğürtün çenesini yoran' fiyatları nedeniyle de konuşuluyor.

İşte Nusret'teki fiyat listesi...1.5 lokum et: 162 lira
Kuzu kafes: 250 lira
Dana antrikot: 108 lira
1.5 şaşlık: 162 lira
Su: 8 lira
Ayran: 16 lira
Kola: 16 lira
Soda: 12 lira
Havuç dilimi (tatlı çeşidi): 28 lira

NUSRET'İN SERVETİ NE KADAR? - TIKLAYIN


Nusret, özellikler ünlülerin ilgisi çeken bir mekan. Futbolcuların bir çoğu mutlaka Nusret'te yemek yemiştir. Ayrıca sanatçılar ve iş adamları da sık sık bu restoranda yemek yiyor. Nusret'e ortak olan Ferit Şahenk de restorana yatırım yapmadan önce Nusret'in müdavimleri arasındaydı.

Nusret, Instagram sayfasında mekanına gelen ünlülerle çektiği fotoğrafları paylaşıyor. Restorana gelenler arasında Türkiye'de aşayan ünlülerin yanı sıra Bar Rafaeli, Zanetti, El-Maktum gibi isimler de oldu.

Ancak en çok işli-dışlı olduğu kesim futbolcular... Ünlü oyuncuları sadece restoranında ağırlamakla kalmıyor, bir çoğu ile arkadaşlık kuruyor. Hatta futbolcuların düğünlerine davet edilecek kadar yakın...

Nusret hakkında birkaç bilgi daha... Al Pacino ve Baba filmi hayranı... Bu hayranlığı kıyafet zevki, davranışları ve fotoğraflara verdiği pozlarda bil gösteriyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.