2 Kasım 2016 Çarşamba

Hayat Şarkısı - Melisa kimdir, gerçek adı nedir?

Hayat Şarkısı dizisinde yeni bir karakter daha ekranlara geliyor: Melisa... Kendine güvenen ve rahat bir kişilik yansıtan Melisa'yı Beste Kökdemir canlandırıyor.


Beste Kökdemir, 1993 yılında Sinop'ta doğdu. Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü'nden mezun oldu. Şimdiye kadar Not Defteri, Behzat Ç., Çıplak Gerçek, Tatlı Küçük Yalancılar, Poyraz Karayel ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde rol aldı.

Beste Kökdemir'in Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin final bölümündeki performansı çok beğenilmişti. Beste Kökdemir, Tatlı Küçük Yalancılar'da canlandırdığı Açelya karakteri için "Bu zamana kadar oynadıklarım arasında beni en çok eğlendiren karakter oldu. Psikopat ve gerçekten bana hiç benzemeyen bir tipti. Tamamen değişmek zorunda kaldım. Geçen gün son bölümüne baktım, inanamadım. ‘Bu ben miyim gerçekten?, Ben olamam!’ diye izledim. Bu da çok keyifli gerçekten" demişti.


Hayat Şarkısı dizisinin 28. bölümünde Melisa karakteri ile tanıştık. Melisa ilk bakışta kendine güveni olan ve rahat bir kişilik sergiliyor. Melisa, üniversiteye Kerim'in asistanı olmak için görüşmeye geldi. Kerim, bir dersi olduğu için Melisa'dan kendisini beklemesini istedi. Ancak, Kerim derse gittikten sonra Hülya odaya geldi ve Melisa'yı gördü. Önce biraz mecburi bir sohbet ettiler. Sonra Melisa, Hülya'ya özgeçmişini gösterdi. Hülya baktı ki; kız güzel, çok iyi okullarda okumuş. O an kıskançlık krizine girdi ama belli etmemeye çalıştı. Hülya bu, boş durur mu Kerim'le Melisa'nın iş görüşmesini engelledi. Kerim, Melisa'yı bilmeden ektiğini ancak bir gün sonra öğrenebildi.0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.