1 Ekim 2016 Cumartesi

Tatlı İntikam - Filiya restoran sahneleri nerede çekiliyor?

Tatlı İntikam dizisinde restoran sahneleri oldukça fazla yer alıyor. Restoran sahneleri nerede çekiliyor diye merak edenlere küçük bir rehber hazırladık. Tatlı İntikam'ın lokanta sahneleri Moda'daki Brunelle'de çekiliyor. Aslında burası Club Quartier'ın içinde yer alan 3 restorandan biri... Club Quartier'da yeme-içme mekanları dışında tenis kortları ve yüzme havuzu da var. Mekanın ambiyansını görebilmeniz için aşağıda mekanda yapılan bir havuz partisinden videoyu bulabilirsiniz. Onun da altında gündüz verilen canlı müzikle ilgili görüntüler var.





Tatlı İntikam dizisindeki Filiya isimli restoranı önce Sinan işletiyordu, Sinan'ın gitmesinden daha sonra Pelin işletmeye başladı. Sinan, Filiya'yı Pelin'e devreden belgeleri son anda imzalamaktan vazgeçti.

Tatlı İntikam'daki lokanta sahneleri Moda'daki Brunelle restoranda çekiliyor. Bu mekan Club Quartier'a bağlı 3 restorandan bir tanesi... Brunelle'de teme-içme dışında düğün gibi özel davetler de veriliyor.

Moda'da dolaştıysanız bile bu mekanı dışarıdan fark etmeniz çok zor. Çünkü Brunelle, Saint Joseph Fransız Lisesi arazisinin içinde... Girişi de ara sokaklardan biri olan Hülya Sokak'ta... Aşağıda Brunelle'nin işaretlendiği haritayı bulabilirsiniz.



Club Quartier'da Brunelle'in dışında iki restoran, tenis kortları, yüzme havuzu ve aşçılık kursları verilen bir atölye bulunuyor.

Zomato'ya baktğımızda Brunelle için 53 kişi oy kullanmış. Mekanın ortalaması 5 üzerinden 3.9 olmuş.

TheMagger blogunda lokanta hakkında şu ifadeler yer alıyor: "Koskoca bir alana kurulu bu yer, yemyeşil doğasıyla huzura davetiye çıkarıyor. İç kısım da oldukça şık ve burada kalabalık gruplar halinde gelip kutlamalar yapabilmek, uzun sohbetler edebilmek mümkün"


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.