20 Ekim 2016 Perşembe

Poyraz Karayel - Poyraz ve Ayşegül hastanede kavuşma sahnesi izle

Poyraz Karayel dizisinin 64. bölümü 19 Ekim akşamı Kanal D ekranına geldi. Poyraz'ın hastanede Ayşegül'ün yanına gidip iki yıl sonra kavuşmaları tüm izleyicileri ağlattı.


Poyraz, Ayşegül'ün nikahta bayıldığını öğrenip hastaneye gidiyor.


Poyraz yukarı çıktığı sırada Ayşegül de hastanedeki odasından hava almak için koridorda yürüyemeye başlıyor.


Ve ikili 2 yıl sonra hastane koridorunda karşılaşır. Ayşegül önce Poyraz'ı gördüğüne inanamaz. Gözlerini kapatır, tekrar bakar. Hayal değildir, hala karşısında durmaktadır.


Ayşegül: Kimsin, kimsin sen? Git defol, deliriyorum, deliriyorum. Poyraz öldü, Poyraz öldü, kimsin sen? Git, deliriyorum, git.

Ayşegül: Ben evlendim. İnanmadım ki, inanmadım. Kefenini açtım ben, kefeni açtım, oradaydın. Mezarına gittim ben, çiçekler ektim, su döktüm. Papatyaları severim ben. Burada yatıyor, ona iyi bakın dedim. Ölmedin, yaşıyorsun. İki sene, iki sene, iki senedir nerdeydin? İki sene yaşadın, bana bir telefon bile etmedin. Ne acılar çektim, biliyor musun sen? Bunu bana yapmaya ne hakkın var?


Ayşegül: Ben neler çektim? Ben neler çektim biliyor musun? Hiç mi vicdanın sızlamadı senin? Hiç mi 'Ben bunu bu kıza yaparım?' demedin? Haaaa! İsteseydin, isteseydin bir haber ederdin. Bana bunu yapmaya ne hakkın var, ne hakkın var? Evlendim ben be... Evlendim ben, evlendim ben, evlendim.

Poyraz: Zorladılar mı seni?

Ayşegül: Ne zorlayacaklar!

Poyraz: Tehdit, tehdit...

Ayşegül: Ne tehdidi be! Kim tehdit edecek beni!

Poyraz: Niye evlendin o zaman?

Ayşegül: Senden kurtulmak için, seni unutmak için evlendim. Hayata dönmek için, tutunmak için evlendim. Çünkü sevdiğim adam ölmüştü. Çünkü ben yaşamak istemiyordum. Çünkü sen yoktun, yoktun sen.

Poyraz: Keşke ölmüş olsaydın, keşke ölseydim.

Poyraz büyük bir hüsranla ayrılır, çünkü Ayşegül'ün tehdit sonucu evlendiğini sanmaktaydı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.