27 Ekim 2016 Perşembe

Poyraz Karayel 65. bölüm çalan şarkı adı nedir? (dinle)

Poyraz Karayel dizisinin 26 Ekim akşamı yayınlanan 65. bölümünde Ayşegül'ün Poyraz'ı terk etmesine tanık olduk. Ayşegül ile Poyraz son dakikalarında çalan şarkı Kazım Koyuncu'nun Ayrılık Şarkısı...

Poyraz ile Bahri'nin meyhanede karşılaştıklarında çalan şarkıyı Müzeyyen Senar söylüyor, şarkının adı da Ben Küstüm Feleğe...

Ayrılık Şarkısı'nı videoda dinleyebilirsiniz.AYRILIK ŞARKISI ŞARKI SÖZLERİ

Ardımda bırakıp gül çağrısını
Ayrılık anı bu sisli şarkıyı
Irmaklar gibi akıp uzun uzun
Terkediyorum bu kenti
Ahh, ölüler gibi

Şarkılar bir çığlığa sığınmaksa
Şimdi, sonsuz bir yangın gibi
Sevmesem öyle kolay çekip gitmek;
Yaralı bir kuş gibi

Kumral bir çocuğun yaz öyküsü bu
Şarkılarla geçtim aranızdan
Yalnızlar gibi susup uzun uzun
Düşlüyorum bu kenti
Ahh, bir aşk gibi

Şarkılar bir çığlığa sığınmaksa
Şimdi, sonsuz bir yangın gibi
Sevmesem öyle kolay çekip gitmek;
Yaralı bir kuş gibi

Düşlüyorum bu kenti
Son bir aşk gibi


POYRAZ KARAYEL 65. BÖLÜM

Poyraz Karayel'in 65. bölümünde tam bir 'gitmek mi zor, kalmak mı' bölümü yaşandı. Ayşegül, İstanbul'dan uzak kalmak için Çınar'a yurt dışında yaşamayı teklif etti. Ancak Ayşegül'ün bu isteğini engelleyecek bir olay oldu, Çınar'ın babası hayatını kaybetti. Ayşegül de bu sıralar başka bir ülkeye taşınmanın doğru olmayacağını düşündü.

Bu arada Poyraz, Bahri babanın karşısına çıktı. Bahri, bir gece bir meyhanede otururken birden karşısında oturan kişinin Poyraz olduğunu gördü. Aynı Ayşegül gibi ilk önce gözlerine inanamadı. Kafasını çevirdi, tekrar baktı, evet karşısındaki kişi Poyraz... Önce sıkı sıkı sarıldılar. Bahri, Poyraz'ın başına gelenleri az-çok tahmin etti. Poyraz'ın boynundaki yara izini de görünce işkence gördüğünü anladı.

Ayşegül de Poyraz'la buluştu. Ayşegül, şu sıralar Amerika'ya taşınamayacağını, bu nedenle Poyraz'ın başka bir şehre taşınmasını istedi. Poyraz çok zorlandı ama "Gideceksek biz gitmesini de çok iyi biliriz" diye karşılık verdi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.