28 Ekim 2016 Cuma

Kiralık Aşk 58. bölüm çalan şarkı adı nedir?

Kiralık Aşk dizisinde 58. bölüm geride kaldı. Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde Yalnızlık Senfonisi şarkısı çalındı. 1992 yılında piyasaya çıkan, sözü ve bestesi Sezen Aksu'ya ait olan şarkıyı Sertab Erener seslendirmişti. Ancak Kiralık Aşk'taki versiyonunu Model grubu söylüyor.

YALNIZLIK SENFONİSİ ŞARKI SÖZÜ

Anladım sonu yok yalnızlığın
Her gün çoğalacak
Her zaman böyle miydi bilmiyorum
Sanki dokunulmazdı çocukken ağlamak

Alışır her insan
Alışır zamanla
Kırılıp incinmeye
Çünkü olan yıkılıp yıkılıp
Yeniden ayağa kalkmak

Yalnızlığım yollarıma
Pusu kurmuş beklemekte
Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette
Bekliyorum bekliyorum bekliyorum
Hadi gelin üstüme korkmuyorum
Bulutlar yüklü

Ha yağdı ha yağacak üstümüze hasret
Yokluğunla ben baş başayız nihayet

KİRALIK AŞK 58. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kiralık Aşk dizisinde en son Ömer'in başına gelen büyük skandala tanık olmuştuk. Ömer'in tasarımını yaptığı yeni ayakkabının aynısı büyük bir firmada da yer alıyordu. Yani Ömer tasarımı çalmış mıydı? Ömer'in yardımına uluslararası hukuktan ve patentten anlayan bir ekip koştu. Tüm bilgileri değerlendirdiler. Ve maalesef Ömer'in haksız olduğu kanaatine vardırlar. Ama Ömer bu tasarıma çalmadığına emin. Tasarımı çalmadığını, kendisinin olduğunu ispatlamak için savaşmaya karar verdi.


Diğer tarafta İsmail'in -yani İso'nun- yaşadıkları var. İso, mahalleden Ayşegül'e aşık olmuştu. Tam da her şeyin iyi gittiğini düşüyordu, Ayşegül'le araları iyiydi. Ama büyük bir şok yaşadı! Meğerse Ayşegül evliymiş. Kiralık Aşk'ta herkesin iyi günleri oldu. Ama İso hep acıların adamı oldu. Bir türlü bir gün bile olsun gün yüzü göremedi.

KİRALIK AŞK'TA İSO'NUN OKUDUĞU ŞİİR İÇİN TIKLAYIN

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.