1 Ekim 2016 Cumartesi

Kiralık Aşk 54. bölüm final sahnesi - (30 Eylül) Bittim ben, bitti

Kiralık Aşk dizisinin 54. bölümü Defne ile Ömer hayranlarını hayalkırıklığına uğratan bir final ile sona erdi. Ömer, Defne'ye yeniden birlikte olmak için bir kez daha Defne'nin karşısına çıktı. Sonrasında yaşananları videoda seyredebilirsiniz.Kiralık Aşk dizisinin 54. bölümü 30 Eylül Cuma akşamı yayınlandı. 54. bölüm 2. sezonun 2. bölümü de oldu.

Ömer, İtalya'dan önünce Defne'nin kalbini tekrar kazanmak için çabalamaya başladı. Ancak Defne'nin tekrar birlikte olmak gibi bir niyeti yok. Hatta Ömer'in bir de rakibi var: Pamir...

Kiralık Aşk 54. bölüm final sahnesi diyalogları:

Ömer: Defne...

Defne: Ne var, ne... Ne istiyorsun ya, ne var? Neden rahat bırakmıyorsun beni? Sen gittin Ömer sen, sen bırakıp gittin. Sen terk ettin. 'Yalan söylüyorsun, artık sana güvenemem' dedin. Evet yalan söyledim, lanet olsun. 1 yıldır yalan söylüyorum, kandırdım seni. Bırakıp gidemedim de... Her seferinde dönüp dönüp geri geldim.

Ömer: Defne...

Defne:
Bırak diyorum, yeter, bitti. Yok Defne... Ne istiyorsun, ne istiyorsun, benden ne istiyorsun? Beni öldürmeye mi çalışıyorsun sen?

Ömer: Defne tamam...

Defne: Bitti diyorum bitti...

Ömer: Tamam sakin ol.

Defne: Bitti diyorum sana... Bırak, bittim ben, bitti. Bırak artık.

Defne (iç ses): Ama kız korkmuş, tutuşmaktan, yanıp kül olmaktan. Kaçmış kraldan... Hala deli gibi seviyormuş sevmesine ama... Kimselere söyleyemiyormuş. Geçti diyormuş aksine... Geçti, tamam, iyi... Saklıyormuş herkesten onu. Aslında hiç geçmemiş. Sadece kendisi biliyormuş hiç geçmeyeceğini...

Son bir not... Bu olayda kim haklı? Ömer'in suçu var mı, yoksa Defne ilişkiye geri dönmemekte haklı mı? Yorumlarınızı aşağıdaki bölüme yazabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.