3 Ekim 2016 Pazartesi

İçerde'deki Minik'in gerçek adı ve işi ne? (Şaşırtan detaylar)Show TV'de pazartesi akşamları yayınlanan 'İçerde' dizisi oyuncularıyla da konuşuluyor. Son günlerde sosyal medyada 'Minik' karakteri gündemde. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral'ın rol aldığı dizinin dikkat çeken oyuncusu ile ilgili merak ettiklerinizi bu haberde bulabilirsiniz. İşte Minik'le ilgili gerçekler...

İçerde dizisinde Minik rolünü Seyithan Özdemir canlandırıyor. Muş doğumlu Özdemir, oyuncu olmadan önce korumalık yapıyordu. Çiftçi bir anne - babanın çocuğu ve 2,05 m. boyunda. 8 kardeşi var. Altı yıldır İstanbul’da yaşayan Seyithan Özdemir gece kulüplerinde, konserlerde, sanatçılara, işadamlarına yakın korumalık yapıyor.


SEYİTHAN ÖZDEMİR'DEN AÇIKLAMA
34 yaşındaki oyuncu, “İnsanlar fotoğraf çektirmeye yanıma geliyorlar. Rolümü ve beni çok sevdiklerini söylüyorlar. Hepsi güzel ama ben pek ünlü olmak istemiyorum” diyor.


İÇERDE NE ZAMAN BİTECEK?
İki kardeş olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Umut'un (Aras Bulut İynemli) heyecanlı hayat hikâyesinin anlatıldığı dizinin, ikinci sezonu seyirciyle buluşmayacak. Yapım şirketi bir sezonluk anlaşma yaptı. Reyting başarısını tadında bırakmak isteyen yapımın, seneye final yapacağı öğrenildi.
DİZİNİN KONUSU VE OYUNCULARI
Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.
Yapım: Ay Yapım Yönetmen: Uluç Bayraktar Senaryo: Ertan Kurtalan, Toprak Karaoğlu
Oyuncu Kadrosu: Sarp: Çağatay Ulusoy Mert: Aras Bulut İynemli Celal: Çetin Tekindor Yusuf: Mustafa Uğurlu Melek: Bensu Soral Eylem: Damla Colbay Füsun: Nihal Koldaş Davut: Rıza Kocaoğlu

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.