25 Ekim 2016 Salı

İçerde 6. bölüm tek parça izle

İçerde dizisinin 6. bölümü yayınlandı. İşte İçerde'nin kesintisiz tek parça 6. bölümü...İçerde dizisinin 6. bölümü 24 Ekim Salı akşamı yayınlandı.

İçerde dizisinde oyun içinde oyun var. Celal ile Mert bir oyun kurup yalandan uyuşturucu sevkiyatı düzenledi. Yusuf, TIR filosunu durdurdu ve içinden şemsiyeler çıkınca delirdi. Ancak daha sonra anladık ki asıl oyunu Yusuf ile Sarp kurmuş. Sarp dinleme sırasında bir ayrıntıyı fark etti. Daha önce bir Interpol yalanı ortaya atmışlardı ve bu yalan sadece polis içinde biliniyordu. Dinleme sırasında Celal, sahte Akın Işık'a "Seni Interpol arıyormuş, ben hala müdür seviyesinde takip ediliyorum, kıskandım doğrusu" deyince Sarp içerde bir köstebek olduğunu anladı. Sevkiyata baskın yapılacağı da içerden sızmış olmalıydı. Sarp ile Yusuf, oyun içinde oyun kurmaya karar verdiler. Yusuf yönetimde polis sahte sevkiyatı bastı ve 'madara' oldu. Daha doğrusu öyle gözüktü. Mert de hemen Celal'a bu durumu yetiştirdi. Ancak Yusuf asıl sevkiyatın da peşine adam taktı. Ve gerçek sevkiyatın varış noktasını öğrendiler.


Diğer tarafta Sarp ile Melek'in arasında yaşananlar var. İçerde'de bir oyunda Melek'ten geldi. Melek de Sarp'ın polis olduğundan şüpheleniyor. Bunun için bir tane güven testi kurmaya karar verdi. Melek, şu an polisin Akın Işık'ın peşinde olduğunu biliyor. Bilgisayarında boş bir Akın Işık dosyası açtı. Dosyanın ismi Akın Işık, içinde bir şey yok. Ama kayıt edildiği tarih ve saat var. Eğer dosyayı birisi açarsa bunun içerdeki köstebeğin olacağını biliyor.


Melek oyununu Celal'in oğlunun tiyatro gösterisinin olduğu gece kuruyor. Melek, Sarp'ın gözü önünde bilgisayarını çantasına koyuyor. Daha sonra da yine Sarp'ın önünde çantasını kulisin arkasındaki masanın üzerine bırakıyor. Sonra da oyunu izlemek için koltuğuna geçiyor. Burada bir ayrıntı daha var; Sarp'ın oğlunun tiyatro gösterisinde gereken asa da aynı masanın üzerinde. Bu detay daha sonra Sarp'ın hayatını kurtaracak.

Tiyatro gösterisi başlıyor. Oyunun adı Keloğlan. Celal'in oğlu padişah rolünde. Sarp tiyatro gösterisini kapıya yakın bir yerde ayakta izliyor. Sarp'a gelen telefondan şüphelenen Melek, telefonla konuşuyormuş gibi yaparak Sarp'ın duyacağı sesle Akın Işık dosyasının bilgisayarında olduğunu ve şu an bilgisayarını almaya gidemeyeceğini söylüyor. Sarp da bunu duyunca hemen kulis arkasına gidiyor. Ancak orada bir ayrıntı fark ediyor. Akın Işık, Celal'in hemen yanında oturuyor. Tam o sırada Celal'in oğlu gelip asayı istiyor ve Sarp da veriyor. Melek ise tüm bunları izliyor. Aslında Sarp bilgisayarı almaya gitti ve Melek'in tuzağına düşecekti. Ama küçük bir fark Melek'in artık tamamen Sarp'a güven duymasına neden oluyor. Tabii ki Melek de Sarp'ın bilgisayara bakmak için gittiğini düşündü. Ama Sarp'ın aslında asayı vermek için gittiğini sanki. Farkında değil ama kendi kazdığı kuyuya kendi düştü.


Melek, en başından beri içerdekinin Sarp olmasını istemiyordu. Çünkü ondan hoşlanıyordu. Melek gitti ve kulis arkasında Sarp'ı öpmeye başladı. Ancak bu romantik anları gören Yeşim, daha sonra bu gördüklerini bir şantaj aracı olarak kullanacak.

İçerde dizisinin 6. bölümü bu gelişmelerin ışığında başladı. Bu haftaki bölüm hakkında yorumlar Twitter'da #İçerdeki etiketiyle yapıldı.

Twitter'daki yorumlarda en çok dikkat çekilen isim Aras Bulut İynemli oldu. Mert'i canlandıran Aras Bulu İynemli, daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete karakteriyle psikopata bağlamış ve büyük bir yangın çıkarmıştı. Bu kez benzer davranışları yaparak bir patlamaya neden oldu. Ama bu kez gayet bilinçliydi. Patlama sayesinde uyuşturucuyu kaçırmayı başardı. Hem uyuşturucuyu kurtardı hem de Celal'in hapse girmesini engellemiş oldu.

Diziyi seyrettikten sonra siz de yorum kısmına İçerde'nin 6. bölümünü nasıl bulduğunuzu yazabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.