16 Ekim 2016 Pazar

Gökçe Eygi kimdir, kaç yaşında, hangi okuldan mezun (Turkish Adriana Lima)

Gökçe Eygi, Brezilyalı manken Adriana Lima'ya olan benzerliği ile bir anda haberlere konu olmaya başladı. Bu yıl ilki düzenlenen International Top Model of Cyprus Yarışması isimli mankenlik yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Gökçe Eygi kimdir, kaç yaşında, hangi okuldan mezun, hobileri neler?

Gökçe Eygi, 13 Eylül 1990 doğumlu, yani 26 yaşında... Aydın'ın Nazilli ilçesinde dünyaya gelen Gökçe Eygi, orta öğrenimini Beşeylül Okulu’nda, lise eğitimini Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Ardından da Uludağ Üniversitesi Felsefe bölümünü kazanıp mezun oldu.

En büyük hobisi resim... Çocukluğundan beri resim yapıyor. Spor olarak da pilates, fitness, basketbol ve voleybolla ilgileniyor.

Turkish Adriana Lima olarak adlandırılmaya başlanan Gökçe'nin fotoğraflarının daha büyük boyutunu görmek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacak.

GÖKÇE EYGİ'NİN DAHA FAZLA FOTOĞRAFINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Daha önce Kanada'daki Miss Globe 2016 Beauty Pageant yarışmaya katılmaya hak kazanmış. Ancak Kanada, Gökçe'ye vize vermemiş. Tüm evrak, belge, davetiye, yarışmacı unvanı, modellik lisansı gibi belgelerin sunulmasına rağmen gerekçe olarak Kanada'ya göçmen olarak kalacağına dair şüphe gösterilmiş.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.