4 Ekim 2016 Salı

Cem Arslan kimdir, neden bıçaklı saldırıya uğradı?Dün gece İstanbul'da korkutucu bir olay yaşandı. Taksim yönüne doğru yürüyen bir adam, arkasından yaklaşan 40 yaşındaki bir kadın tarafından bıçaklandı. Detaylar ortaya çıktıkça olay daha da ilginç bir hale geldi. Peki Cem Arslan kimdir ve bu olay nasıl yaşandı?Best FM'de "Gazor" isimli programın sunucusu Cem Arslan, -saat 20 sıralarında- radyo çıkışında bir kadın tarafından ekmek bıçağıyla sırtından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Arslan'ın sağlık durumunun iyi ve saldırgan Semanur Müge A. olaydan sonra gözaltına alındı.
Habertürk'ün haberine göre; radyocu Cem Arslan'a yıllardır saplantılı bir hayranlık duyduğu öğrenilen Semanur Müge A.'nın daha önce de Arslan'a yakın olduğunu düşündüğü kadın radyoculara saldırdığı öğrenildi. Semanur Müge A.'nın, 2010 yılında da radyocu Mine A. zannettiği bir kadına Cihangir'de bıçakla saldırmıştı. Olaydan sonra gözaltına alınan Semanur Müge A., hedefinin radyocu Mine Ayman olduğunu, bıçakladığı kadını Ayman zannedip yaraladığını söylemişti.

BEST FM AÇIKLAMA YAPTI

Best FM'in açıklaması şu şekilde: "Değerli programcımız Cem Arslan, saat 20.10'da "Gazor" programı çıkışında önce sözlü taciz ardından bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralandı. Sırtından bıçakla yaralanan programcımız Cem Arslan, mesai arkadaşları hastaneye kaldırıldı. İlk müdahalesi burada yapılan programcımız Cem Arslan'ın sağlık durumu iyi. Öte yandan, programcımız Cem Arslan'a saldıran şahıs kısa sürede yakalanmıştır"CEM ARSLAN'IN HAYATI

25 Mayıs 1970'de İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Küçükyalı'da tamamlayan Arslan liseyi Kadir Has Lisesi'nde tamamlamıştır. Daha sonra Kadıköy'de bulunan Radyo Fener'de çalışmıştır. Bir süre sonra bu radyo satılınca işsiz kalan radyocu o dönem Kadir Çöpdemir'in başında bulunduğu Klas Radyo'da çalışmıştır. Daha sonra Best FM'e transfer olan Arslan halen bu radyoda hafta içi her sabah, 06:45-09:00 arası Gazoz Ağacı, ve 18:00-20:00 saatleri arasında Gazor adlı radyo programını sunmaktadır.