26 Ekim 2016 Çarşamba

Barış Arduç'lu Garanti reklamında oynayan esmer ve sarışın kızların adı nedir?

Barış Arduç, Garanti Bankası'nın yeni reklam yüzü oldu. Barış Arduç'a reklamda Deren Talu ile Fidan Martinoviç eşlik etti.Barış Arduç'un Garanti reklam filmindeki iki güzel de ilgi çekti. Esmer olanı Deren Talu, sarışın güzelin adı da Fidan Marinoviç...

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, ünlü spiker Defne Samyeli ile mimar Eren Talu'nun kızı... Deren Talu, 1996 yılında Las Vegas'ta dünyaya geldi.


Liseyi Enka'da okudu, Los Angeles'ta üniversite eğitimi alıyor. Deren şimdiye kadar birkaç defilede ve moda çekiminde yer aldı.

DEREN TALU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

FİDAN MARTİNOVİÇ KİMDİR?Fidan Martinoviç, 1992 yılında İstanbul Bayrampaşa'da dünyaya geldi. Makedonyalı bir ailenin kızı olan Fidan, model olmak için çok çaba harcadı. İki yıl boyunca başvuru yaptığı hiçbir ajastan olumlu yanıt alamayan Fidan'ın şansı 2012 yılında Obvius dergisine kapak olmasıyla döndü. Dergi sadece Fidan için İstanbul’a geldi ve çekim yaptı. Tüm bunlar herhangi bir ajansa bağlı olmadan gerçekleşti.


BARIŞ ARDUÇ'LU GARANTİ BANKASI REKLAMIBarış Arduç, Garanti'nin yeni reklam yüzü oldu. Bu reklam anlaşması için Barış'ın 900 bin lira aldığı iddiaları dolaşıyor. Daha önce de Derimod ile reklam anlaşması yapan Barış Arduç, Derimod'lu reklam serisinden 700 bin lira almıştı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.