27 Ekim 2016 Perşembe

Aşk ve Mavi dizisindeki Mavi kimdir, gerçek adı nedir?

Aşk ve Mavi, atv'nin yeni dizisi olarak ekranlara gelecek. Dizide Ali ile Mavi'nin aşkı anlatılacak. Ali'yi Emrah canlandırıyor. Mavi'ye ise Burcu Kıratlı hayat veriyor.

Aşk ve Mavi dizisindeki Mavi kimdir, gerçek adı nedir? Mavi karakterini Burcu Kıratlı canlandırıyor.

AŞK VE MAVİ'DEKİ BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı, 1989 İstanbul doğumlu... Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Şimdiye kadar Elde Hayat Var, Diriliş: Ertuğrul dizilerinde rol aldı. Diriliş: Ertuğrul'da Gökçe karakterini canlandırdı. Aşk ve Mavi, Burcu'nun 3'üncü dizisi olacak.

Su ve Ateş, Bizim Hikaye ve Peri Masalı filmlerinde rol aldı. Peri Masalı filminde başrol oynadığı ve Peri karakterini canlandırdı. İşin ilginç yanı ikinci başrol aldığı yapımda da canlandırdığı karakterlerin ismi aynı zamanda film/dizide de yer alıyor.

Burcu Kıratlı, magazin dünyasındaki haberlerle bir süre çok konuşulmuştu. Burcu, Ahmet Kural'la bir dönem nişanlı kalmıştı. Nişan törenine gazeteciler de davetliydi ve bu nişan günlerce magazin haberlerinde yer aldı. Ancak daha sonra nişan bozuldu ve ikili ayrıldı. Burcu Kıratlı'nın üvey babası olan magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz, ayrılılık sonrası "Ahmet kaybeder, bu camiada Burcu gibisini bulamaz" demişti.


BURCU, ÜVEY BABASIYLA OLAN İLİŞKİSİNİ ANLATTI

Aşk ve Mavi'nin oyuncusu Burcu Kıratlı, üvey babası Kenan Erçetingöz'le olan ilişkisini bu sözlerle anlatıyor.

Kenan Erçetingöz'e 'baba' diyor muydun?

Evet. Biz baba kız arasında yaşanabilecek her şeyi yaşadık. Azarlardı, kızardı, ceza verirdi. Gece telefon çaldığında, telefon bir hafta yasaklanırdı. Akşamları 7’ye kadar iznim vardı.

Kaç yaşına kadar sürdü bu?


18’e kadar. Tabii evde her cumartesi bir ağlama seansı “Ben de çıkmak istiyorum” diye...

Hafta sonu dahil?

Tabii tabii. Çok sıkıydı. Hâlâ öyle... Hâlâ ben evdeyken mesaj atar “Ne yapıyorsun?”, “Neredesin?” diye. “Evdeyim babacığım” derim, “Fotoğraf yolla” der.

Şaka yapıyorsun!

Hayır... Sesim birazcık kötü olsun, “Ne oldu, anlat bakalım. Hadi seninle bir alışverişe çıkalım” der. Amerika’ya gidilirdi tatile, bana daha çok şey alınırdı hep. Kız çocuğuyum diye. Evde büyük oda bana verilirdi, küçük oda Levent’e.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.