25 Ekim 2016 Salı

Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladığı video

Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını açıkladı. İşte açıklama yaptığı anların videosu...Fenerbahçe'de uzun zamandır istenen oldu ve Ali Koç başkanlığa aday olacağını açıkladı. Fenerbahçe taraftaları, Ali Koç'u çok seviyor. Bunun çeşitli nedenleri var. Öncelikle Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanan ve 0-0 biten maçtan sonra olaylar çıkmıştı. Polis, tribünlere biber gazı atmış, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda büyük bir karmaşa çıkmıştı. Ali Koç, bütün bu olayların ortasında olayları sakinleştirmek için sahaya indi.

Ali Koç'un taraftara sempatik gelen diğer yanları 3 Temmuz sürecinde kulübü koruyan açıklamalar yapması, mütevazi kişiliği, Türkiye'nin güçlü bir ailesinden gelmesi sayılabilir.

ALİ KOÇ: "İŞLER KÖTÜ GİDİNCE KONGRE ÇIĞIRTKANLIĞINI YAPMAYI DOĞRU BULMUYORUM"

Ali Koç, adaylık açıklamasını başkanlığını yaptığı 1907 Fenerbahçe Derneği'nde bir sohbet toplantısında yaptı. Ali Koç, "O gün elimizi taşın altına koyma vaktinin geldiğini söylemiştim. Bugün de sözümün arkasındayım. Sağlığım el verdiği takdirde şartlar ne olursa olsun, söz verdiğim gibi, kongre olduğu takdirde ya da Kulübümüzün 2018 Mayıs Ayında yapacağı Olağan Genel Kurul'da adaylığımı koyacağım. Bunun dışında duyacağınız hiçbir söze itibar etmeyiniz. İşler yolunda gitmediği dönemlerde kongre çığırtkanlığı yapmayı hiçbir zaman doğru bulmadım, bulmuyorum. Her zaman olduğu gibi Fenerbahçemizin ve yönetim kurulumuzun yanındayız, hep destek, tam destek" dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.