30 Eylül 2016 Cuma

Yüksek Sosyete - organik market Olivia nerede?

Yüksek Sosyete dizisinde en çok görülen yerlerden biri olan ve kahramanlarımızın çalıştığı organik market Olivia nerede? Gerçek hayatta organik market olarak değil, yeme-içme, canlı müzik ve organizasyon mekanı... Adı da Cabana Bistro... Mekanın canlı müzik sırasındaki ambiyansını görebilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca Cabana Bistro hakkındaki ayrıntılı bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.Yüksek Sosyete dizisinde neredeyse her bölümde gördüğümüz organik market sahneleri, Ataşehir'deki Cabana Bistro'da çekiliyor. Cabana Bistro daha önce Medcezir, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kiralık Aşk gibi dizilerde de kullanıldı.

Cabana Bistro bir restoran, akşamları canlı müzik oluyor. Ayrıca özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Zomato'da 81 kişi oy kullanmış ve ortalaması 5 üzerinden 3.9 olmuş.

Yüksek Sosyete'nin çekildiği bu mekan, Yeditepe Üniversitesi'nin yakınında yer alıyor. Aşağıdaki haritada görebilirsiniz.


Mekanın internet sitesindeki bilgilere göre Pazartesiden Cumartesiye kadar 18.00-01.00 arasında açıklar. Pazar günleri de 09.00-01.00 arasında hizmet veriyorlar.

Adres: Kayışdağ Caddesi No: 282 / Ataşehir

Telefon: (0216) 577 84 84

Son olarak Cabana Bistro hakkında yazı yazmış iki blog'un görüşlerine yer verelim:


Gezenayaklar: Yeditepe Üniversitesi ile Acıbadem Üniversitesi ‘ne çok yakın. Üniversitelere yakın olunca da sanki bir üniversite mekanı gibi düşünülüyor. Evet fiyatlar bu seviyede, ama mekanın menüsü, verilen hizmet, dekorasyon, ortam canlı müzik beklentimin çok üstünde oldu.

Cemkarakus:
Bistro Cabana‘nın nerede olduğunu size söylemesem, fotoğraflarına bakıp bir tahminde bulunmanızı istesem muhtemelen Teşvikiye, Karaköy ya da Bağdat Caddesi gibi bir konum tahmin ederdiniz. Eğer öyle olsaydı eminim ki herkes şu anda Bistro Cabana‘yı konuşuyor olurdu.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.