21 Eylül 2016 Çarşamba

Familya dizisi nerede çekiliyor? (Güneşdağı diye bir yer var mı?)Merakla beklenen dizi Familya, Fox TV ekranında yayınlanmaya başlandı. İlk bölümüyle dikkat çeken diziyle ilgili birçok konu da merak ediliyor artık. Mesela Familya dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi ilçede yapılıyor? Öncelikle şunu söyleyelim; "Güneşdağı" diye bir yer yok, tamamen hayali bir isim dizide geçen... İşte akıllardaki soru ve cevabı...Familya dizisinde Yaşar Beyoğlu'nun ve çocuklarının geldiği yer Balıkesir'in Ayvalık ilçesi...

Ayvalık, Ege Denizi kıyısında yer alıyor.

FAMİLYA DİZİSİ KADROSU / OYUNCULAR
Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve Ayvalık’ta devam eden “Familya”, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor.
“Familya”, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor.0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.