1 Temmuz 2016 Cuma

YapYap, Bonbon TV ve Oha Diyorum videoları nerede çekiliyor?

YapYap, Bonbon TV ve Oha Diyorum videolarının çekildiği MediaKraft ofisini anlatan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Paylaş -
Youtube'un önemli kanallarından YapYap, BonbonTV ve Oha Diyorum, MediaKraft şirketi bünyesinde videolarını hazırlıyor. MediaKraft'ın Türkiye ofisi Moda'da bulunuyor.

Öncelikle şunu belirtmek lazım. Şirkete gelen ziyaretçiler, içeri kabul edilmiyor. Zaten kapıda ziyaretçilerin ofise alınmadığına dair bir uyarı yazısı asılı... Çok fazla kişi gittiği için içeri almıyorlar, hatta kapıyı bile açmadıkları oluyor.

Şirketin Türkiye'deki faaliyetlerinin başındaki isim Ersan Özer, günde 18-20 saat çalıştıklarını söylüyor. Ziyaretçiler için zaman kalmaması şaşırtıcı değil.

Yine de Foursquare'e bakıldığında, hayranların Melih gibi fenomenlerle fotoğraf çektirdiğini görebilirsiniz. Büyük beklentilerle gitmeyin ama şansınızı denemekten de bir zarar gelmez. Bir not daha haftasonları çalışmıyor.

Aşağıda MediaKraft'ın nerede olduğuna dair haritalar yer alacak. Ama Moda'yı bilenler için öncelikle yazılı olarak tarif etmekte yarar var.

Bilinen adıyla Eski Havuz, resmi adıyla Mehmet Ayvalıtaş Parkı'ndan: Kaşe Market ile Pelin Pastanesinin olduğu sokağa girin. Dümdüz sahile kadar gidin. Yaklaşık olarak 10 dakika yürüyeceksiniz. Sahile gelince sağa dönün, yaklaşık 50 metre sağda YapYap ve Oha Diyorum kanallarının çekildiği MediaKraft'a geleceksiniz.

Beşiktaş İskelesi'nden: Kadıköy'deki Beşiktaş İskelesi'ne geldiğinizde sırtınızı denize verin. Sağ taraftaki benzin istasyonu ve DoubleTree Oteli'nin bulunduğu caddeden yukarı doğru yürümeye başlayın. Yaklaşık olarak 150-200 metre yürüdüğünüzde sol tarafta şirketi bulacaksınız.

Altıyol Boğa Heykeli'nden: Eğer Boğa Heykeli'ni biliyor ama Moda'yı hiç bilmiyorsanız bile -kimseye sormadan- MediaKraft şirketine ulaşmanın bir yolu var. Tramvay yolunu aşağıya doğru (denize doğru) takip edin ve kesinlikle başka bir yola sapmayın. Yaklaşık 12-15 dakika yürüdükten sonra benzin istasyonununa geleceksiniz. Tramvay yolunu takip etmeye devam edin. Sağ tarafta İSPARK'ı göreceksiniz. Onu geçip yaklaşık 100 metre gittikten sonra sol tarafta şirketi bulabilirsiniz. Tabii tramvay yolunun karşı tarafında...

Haritalar aşağıda... Büyükmek için üzerlerine tıklayın.Bilmeyenler için kanallar hakkında bilgi de verelim:

YapYap: YapYap kanalı 1 milyon 800 bin abonesi olan bir kanal... YapYap kanalı, hayata dair ipuçları sunulan bir eğlence kanalı. YapYap kanalının en çok izlenen video başlıkları şöyle: Böcek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik), Çocukluğumuzu Karartan 12 Espri ve Tamer'i Korku Oyunu Oynarken Korkuttum (Eşek Şakası)

Bonbon TV: Bonbon TV, şirketin kadın kanalı. Bonbon TV'de makyaj videoları, cilt güzelliği, saç güzelliği, sağlıklı yaşam, zayıflama, burçlar, doğru beslenme gibi konular işleniyor. En çok izlenen videolar da şöyle sıralanıyor Bonbon TV'de: Kadınları Zor Durumda Bırakan 12 Tatsız An, Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey ve Erkeklere Kadın Ürünlerini Sorduk (Oje Sürme Cezalı Yarışma)

Oha Diyorum: Oha Diyorum, şirketin en büyük kanalı. 2 milyon 200 binden fazla aboneleri var. Kanalın fenomenleri, Oha Diyorum kanalını "İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz" diye anlatıyor. Oha Diyorum kanalının en çok izlenen videoları da şöyle sıralanıyor: GTA Gerçek Hayat İstanbul Oynadık, Balon Futbolu Oynadık - Ketçaplı Baklava Cezalı ve Dünyanın En Acı Biberini Yedik - Okaner Hastanelik Oldu
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.