23 Nisan 2016 Cumartesi

Uludağ Frutti Extra reklam filminde oynayan kızın adı nedir?

Uludağ Frutti Extra reklam serisinin üçüncüsünde esas oğlan Can Sipahi, içeceğini almak isterken bir kızın kucağına oturuyor. Bu sırada kız arkadaşı Can'ı görüyor. Peki reklamda sevgili rolünü kim oynuyor? Cevabı aşağıda...Paylaş -Uludağ Frutti Extra reklamında kız arkadaş rolünü Elvin Levinler oynuyor.

Elvin Levinler, Uludağ Frutti Extra'nın yanı sıra daha önce Colgate, Kinetix, Tofita, Sanat Halı, First, Ülker ve Nescafe reklamlarında oynamıştı. Ayrıca; Milat, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar dizilerinde de rol aldı.

Elvin Levinler, 24 Nisan 1988 yılında doğdu. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nin ardından burslu olarak Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu.

Genç oyuncu sitesinde kendini şu cümlelerle anlatıyor:

1988 yılında adımı Elvin, yani gökkuşağının renkleri koyduklarında çıktım ben bu yolculuğa… içimde kurulu bir saat tik-tak-tik-tak; illa ki gitmeli, denemeli, keşfetmeli ve paylaşmalı… Hikayelerimi dans, müzik, mimik yoluyla anlatırken hep yeni maceraların peşinden koştum. Hayal kurdum. Hiç vazgeçmedim. Sanırım bu yüzden yarı zamanlı balerin, oyuncu, haberci, temsilci, gönüllü, sanatçı, gezgin ama tam zamanlı hayalperest bir hikaye anlatıcıyım.

Gökkuşağının 8. rengi var mı? Cevabı yok. Gökkuşağının sonunda altın kesesi var mı? Peki yolculuk nereye? Önemi yok. Zaten varılacak yer dahi o kadar mühim değil, zira aslolan keşfetmek…ihtiyacın olan her şeyin içinde olduğunu keşfedebilmek… Çünkü anlatılacak sonsuz hikaye, gökkuşağının sonsuz huzmesi var.
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.