13 Şubat 2016 Cumartesi

Poyraz Karayel - Kürtaj sonrası Poyraz ile Ayşegül'ün akşam yemeği sahnesi

Poyraz Karayel dizisinin 44. bölümünde kürtajdan sonra Poyraz, Ayşegül'ün evine gider ve ikili yemek yemeğe başlar. Renkli sahnelerde söylediklerini, siyah-beyaz sahnelerde söylemek istediklerini görüyoruz. Aşağıda video izleyebilirsiniz.

Paylaş -Poyraz: Çok güzel olmuş. Kimyon mu koydun sen buna?

Ayşegül: Evet, beğendin mi?

Poyraz: Şahane.

Ayşegül: Afiyet olsun.

Poyraz: Bir gün seni bir yere götürecem. Adamlar bir et yapıyor. Böyle bir şey yok ya, aklını çıldırtacaksın.

Poyraz (siyah-beyaz): Aklımızı daha ne kadar çıldırtabiliriz acaba! İşte böyle karşılıklı oturmuş bütün yaşananları inkar ediyoruz. Gözlerimiz birbirine değmesin diye çabalıyoruz. Ben de her zamanki gibi konuşmuş olmak için zavallıca çırpınıyorum.

Ayşegül: Olur tamam. Götür bir gün.

Ayşegül (siyah-beyaz): Götür beni Poyraz. Burdan çok uzaklara götür. Güneşin hiç batmadığı, müziğin hiç susmadığı o masal diyarlara götür. Karnımda kelebekler uçsun götür beni.

Poyraz: Ohooo... Daha ne yerle var.

Poyraz (siyah-beyaz): Sahiden ne yerle var Ayşegül? Cehennemin dibi var mesela. Seni bir oraya götürmedim. Ben gittim, gördüm. Sen de çok seversin. Orada acılar acı gibi yaşanıyor hiç değilse. Kimse rol yapmıyor. Efendi gibi kazanın içine giriyorsun, efendi gibi acını çekiyorsun.

Ayşegül: Biraz tuzlu mu olmuş? Bana tuzlu gibi geldi. Bir de tam pişmemiş gibi.

Ayşegül (siyah-beyaz): Konuşmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Varlığım hiç bu kadar yük olmamıştı. Kusura bakma, aklımı kadınlığıma katıp o köhne depoda, o masada bıraktım. Saçmalarsam hoş gör.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.