4 Kasım 2015 Çarşamba

Zorlu Center H&M mağazasında izdiham! (Fatih Ürek ve Nur Yerlitaş da oradaydı)

Ünlülerin, moda bloggerlarının, basının ve tanıdık simaların katılımı ile gerçekleşen Balmain x H&M alışveriş partisi sosyal medyanın gündeminde. Bunun sebebi ise, lüks Fransız modaevi Balmain'in koleksiyonundan alışveriş yapmak isteyenlerin adeta mağazayı yağmalaması... Bu arada izdihamın yaşandığı alışveriş merkezi Zorlu Center...

Habertürk'ün haberine göre; H&M işbirliğiyle Türkiye’ye gelen Fransız lüks moda evi Balmain’in koleksiyonundan alışveriş yapmak isteyen özel davetliler, erken saatlerde mağazanın kapısında beklemeye başladı. Aralarında Nur Yerlitaş ve Fatih Ürek gibi moda, müzik ve magazin dünyasından tanınmış isimlerinin bulunduğu kalabalık kapının açılmasıyla birlikte mağazaya akın etti. Özel tasarımlarıyla ünlüler arasında da popüler olan Balmain’in ‘H&M özel koleksiyonu’ 5 Kasım’da satışa sunulacak.

Paylaş -

Balmain X H&M koleksiyonunda her ürün grubundan bir adet ve kıyafet ve ayakkabıda tek bir beden satın alınabilecek. Müşterilere renkli bileklikler dağıtılacak ve 10 ile 20 kişilik her grup için 14 farklı renk bulunacak. Tasarımcı koleksiyonu alanında ne zaman alışveriş yapılacağını bu renkler belirleyecek. Her grubun alışveriş yapmak için 10 dakikası olacak ve aralarda 5 dakika mola verilecek. Bileklikler yalnızca kadın koleksiyonundan alışveriş yapan müşteriler tarafından kullanılacak. Erkek koleksiyonundan alışveriş için sıra sistemi olmayacak. En ucuz ürünü 3 bin euro olan Balmain markasının H&M için hazırladığı koleksiyonun en pahalı ürününün fiyatı bin 100 TL civarında bulunuyor. (Habertürk)

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.