15 Kasım 2015 Pazar

Cansu Taşkın nasıl fenomen oldu? (Bir nevi biyografi)

Birçok kişi Cansu Taşkın'ı Instagram'daki fotoğraflarıyla tanıdı, daha sonra ise 'Google'da en çok aranan isim' olduğu açıklandı ve tüm dikkat dikkatler onun üzerine çevrildi. Peki kimdir Cansu Taşkın, kaç yaşında ve nereli? Hakkında bir Vikipedi maddesi de olmadığı için merak edilen bilgileri buradan okumanız mümkün... Kısaca şöyle anlatıyor kendini Cansu Taşkın: "21 yaşındayım. Bu sektöre 16 yaşında girdim. Güzellik yarışmalarına katıldım önce. Sonra 'Fatmagül’ün Suçu Ne' dizisinde ve bir sinema filminde oynadım. Sunuculuk da yapıyorum. İki yıl bir siyaset programı sundum. (...) Ben 16 yaşındayken de düzgün bir fiziğe sahiptim ama bu kadar değildim. Sonra yavaş yavaş vücudumla ilgili yorumlar almaya başladım. Dümdüz değil, kıvrımlı bir vücudum vardı. Sporla bu hale getirdim. Sadece kalça çalıştım."

Paylaş -

“Ölçülerim 90-58-92... Boyum 1,84. Hem uzun boyluyum hem de kıvrımlıyım. Yüzüm de güzel. Bence hazine gibiyim. Bu yaşta sergilemeyeceğim de ne zaman göstereceğim” diyor.

Poposu ile meşhur olan Instagram fenomeni Jen Selter’inTürkiye’deki rakibi 21 yaşındaki Cansu Taşkın.

Doğma büyüme İstanbullu. Anne tarafından biraz Urfalı, biraz Adanalı.

Annesine de kız kardeşine de Cansu bakıyor. Beylikdüzü’nde oturuyorlar. 16 yaşındayken girdiği uluslararası mankenlik yarışmasında dördüncü olmuş Cansu Taşkın.

Hemen arkasından ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ isimli televizyon dizisinde 8 bölüm oynamış. Sayısız defileye ve tanıtıma çıkmış, sunuculuk yapmış ‘Qüfür’ diye bir sinema filminde de başrolü var.

Daha röportajın ilk dakikalarında, pek de yeri gelmemişken anlatmaya başladı hayatı boyunca hiç içki içmediğini, sigara kullanmadığını...“Hoppala dur bakalım geleceğiz oralara” diyorum ama bir taraftan da merak ediyorum niye döküldü bu taşlar erken erken?

“Bilmiyorum belki de seksi pozlar verdiğim için, kumaş parçalarını pek önemsemediğim için ruhumu da çıplak sanıyorlar. Ben de girdiğim her ortamda kendimi en baştan anlatmayı istiyorum” diyor. “İnancımdan dolayı içmiyorum. Açığım ama namazımı da kılıyorum Allah inancım sonsuzdur.”

Merak edenler için Cansu’nun kalçalarında implant falan yok. Küçük bir kız çocuğu iken bile herkes çıkık poposu ile dalga geçermiş:

“Vücudumda da yüzümde de hiçbir estetik yok. Zaten yaşım küçük. Gerek duymuyorum. Zamanı geldiğinde yaptırırım” diyor. Şu an oyunculuk ve şarkıcılık konularına odaklanmış. Yeni dizi ‘Cennet Yolu’nun çekimlerini Nevşehir’de sürdürüyorlar. Şarkıcılıkta ise arkası sağlam.

Metin Özülkü dayısı oluyor: “Şan dersleri alıyorum ve dayımla birlikte sık sık stüdyoya giriyoruz. Ajda Pekkan’a verdiği ‘Eğlen Güzelim’i çok seviyorum. Benim çıkış parçam olabilir.”

(SİBEL ARNA / HÜRRİYET)

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.