27 Eylül 2015 Pazar

Burcu Çetinkaya kimdir, nasıl kapandı?

Birçok kişi Burcu Çetinkaya'yı milli rallici olarak tanıdı. Fakat onu gündemin ilk sıralarına getiren, başını örtme kararı alması oldu. Bugün ise evlilik haberi konuşuluyor.

BURCU ÇETİNKAYA EVLENDİ

Çetinkaya'nın haziran ayında Fatih Mehmet Bucak ile Urfa'da evlendiği ortaya çıktı.

Burcu Çetinkaya'nın hayatından kesitler...

Paylaş -

- 24 TV'DE "OTOMOBİL SEVDASI" PROGRAMINI HAZIRLADI

- BURCU ÇETİNKAYA'NIN BU PROGRAMDA BMW'Yİ BAŞÖRTÜLÜ ARKADAŞI İLE DENEMESİNİN ARDINDAN SPONSORLUK KRİZİ YAŞANMIŞTI

- MİLLİ RALLİCİNİN YOUTUBE'DAKİ POPÜLER VİDEOLARINDAN BİRİ: "BURCU ÇETİNKAYA'NIN TOFAŞ'LA İMTİHANI"

- BİR SÜRE SONRA BURCU ÇETİNKAYA'NIN TESETTÜRE GİRDİĞİ HABERİ GELDİ. ÇETİNKAYA NASIL KAPANDIĞINI, NEDEN TESETTÜRE GİRDİĞİNİ BALÇİÇEK İLTER'E ANLATTI

Burcu Çetinkaya'nın hayatı...

- 19 Mart 1981'de İstanbul'da doğdu.

- Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden 2005 yılında mezun oldu.

- 24 TV'de Otomobil Sevdası isimli otomobil programını sundu. Ayrıca Show TV'de Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Yok Böyle Dans isimli yarışma programına katıldı fakat yarışmanın ilk haftasında elendi. Daha sonra tv8'deki Trophy Türk adlı yarışma programında yer aldı. 2013 yılının Ramazan ayında a Haber televizyonunda ünlü tasavvufçu Mehmet Fatih Çıtlak'la beraber Sahur Vakti isimli programı sundu. TRT Spor'da Ralli Günlüğü isimli programı sundu. Bir dönem Star gazetesinde yazdıktan sonra Türkiye gazetesi için röportajlar yapmaya başladı.

- Yüksek lisansını Harran Üniversitesi’nde tamamlamak üzere 1,5 yıl önce Şanlıurfa’ya yerleşti. Haziran 2015'te Fatih Mehmet Bucak ile evlendi.