29 Ağustos 2015 Cumartesi

Serenay Aktaş hangi futbol takımında oynayacak? Periscope'ta açıkladı

VİDEO RAPORU - Survivor yarışması ile ismini geniş kitlelere duyuran Serenay Aktaş, canlı yayın uygulaması Periscope üzerinden hayranlarına seslendi.

Serenay Aktaş gelen sorular üzerine Beşiktaş'ta futbol oynayıp oynamayacağı konusunda net bir açıklama yaptı ve "Şu anda hiçbir takımda futbol oynamıyorum, kendi antrenmanlarımı kendim yapıyorum" dedi. Aktaş "Beşiktaş'ta futbol oynamayacağım" şeklinde net bir ifade de kullandı.

Paylaş -

'ACİL AŞK ARANIYOR' DİZİSİ KADROSUNDA...

Serenay Aktaş, başrolü Serhat Teoman ve Duygu Yetiş’in paylaştığı dizide Zeynep karakterini canlandıracak.

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

1 Ekim 1993 doğumlu futbolcu...

Survivor All Star yarışmasında yer almıştır... Ayrıca diziler ve filmlerde oyunculuk deneyimi de bulunmaktadır.

Futbolun yanı sıra Serenay Aktaş Kanıt dizisinde oyunculuğa başladı. Ardından Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti ve Alemin Kralı gibi dizilerde konuk oyuncu olduktan sonra ilk ana cast projesi Arka Sıradakiler dizinde Gülüm karakteriyle tanındı. Sonraki yıl Serenay Aktaş Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde (Ayşe Hatun) karakterini canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl'da bir sezon oynadıktan sonra Serenay Aktaş'ın ilk sinema filmi olan Çılgın Dersane 3'te (Merve) karakterini canlandırdı. Serenay Aktaş 2014 yılında Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler - Gönüllüler'e katılan Aktaş; Survivor'da Ünlüler adasında 91 gün kaldıktan sonra elenmiştir. Survivor yarışmasının ardından Figüran isimli sinema filminde başrol oynadı. Ardından Kaçak Gelinler 'de Pınar karakterini oynadı. Survivor All Star 'da yarışmacı olarak yarıştı. Acil Aşk Aranıyor dizisinde Zeynep karekterini canlandıracaktır.