9 Ekim 2012 Salı

Ahmet Çakar: "Alex hain oğlu haindir"

Ahmet Çakar, Beyaz TV'de Alex için "Alex hain oğlu haindir, Alex için melek yüzlü şeytan lafı bile az kalır" dedi."Alex'in maskesini yapan turizm şirketi reklamını yapmıştır. Bu maske aslında Fenerbahçe'nin melek yüzlü şeytanının maskesi. Alex için melek yüzlü şeytan lafı bile az kalır. Aslında Alex bir hainmiş. Bu laflar ağır laflar ama bu lafların içini dolduracağım.

Milyonlarca Fenerbahçe taraftarı bana ne derse desin, ben inandığımı söylerim. Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu süreçte sona yaklaştığı şu günde, bu gemiyi ilk terk eden Alex de Souza oldu. Daha da kötüsü bunu haince yaptı. Türkiye'de evimizin çocuğu dediğimiz kişilerin sevimli yüzlerinin arkasında ne kadar operasyon parçasını olduğunun göstergesidir.

Alex'in yaptığı basın toplantısını soluksuz iki saat izledim. Fenerbahçe'den aldığı paralar helal olsun da… Bu konuşmayı psikolojik olarak yapmayacaktı. Alex'in yaşadağı durumu dünyanın her yerinde futbolcuların başına gelebilir. Fenerbahçe'nin en çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde, Alex'in yapığı basın toplantısında 'Aaa öyle mi?' dedirtecek hiçbir şey yoktu.

Alex hain oğlu haindir. Alex Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'ın kucağına bombayı bırakıp Brezilya'ya kaçmıştır.