26 Ekim 2011 Çarşamba

Van'daki ATV ekibine canlı yayında dayak!

ATV EKİBİNE VAN'DA SALDIRI!

Van'dan canlı yayın yapan ATV muhabirinin yaşadığı zor anlar bölge halkının sinirlerinin ne kadar yıpranmış olduğunu gözler önüne seriyor.

İşte görüntüler...
Paylaş -

MÜGE ANLI'NIN TARTIŞILAN VAN DEPREMİ YORUMU / TIKLA İZLE


MÜGE ANLI'DAN ELEŞTİRİLERE CEVAP / TIKLA İZLE


ATV ekibinden kameraman Hakan Gülte çekim yapmak için gittiği Van'da yaşadıklarını twitterdan paylaştı.
Kameraman Gülte'nin Twitter hesabından yazdıkları şöyle:

"Teyzecigim sayesinde biz kameramanlar Van'da dayak yiyoruz. ATV'den arkadaşım Kahraman tokat yedi, gözlüğü kırıldı. Sırf Müge (Anlı) yüzünden. Sen yapma bari teyze. Ben de Van'dayım ve bir düşüncesiz yüzünden tehlikedeyim."

"Yarın büyük ihtimal ben de dayak yerim. Van Erciş'te 4 saat uykuyla göreve devam. Ne artçı, ne öncü hiçbir şey hissetmedim. Yorgunluktan öyle bir bayılmışım ki.. ATV ve A Haber deprem bölgesinde 5 ekiple gelişmeleri takip ediyor."

"Müge Anlı'nın düşüncesizce sözleri yüzünden deprem bölgesinde halk biz medyaya tepki gösteriyor. Rahatça çalıştırmıyor. Teşekkürler Müge Anlı. Acının ve ölümün dini, dili, ırkı ve etnik kökeni yoktur. Dilinin kemiği olmayanlara.. Sonunda yayın yaptığımız yerden Müge Anlı'nın sözleri nedeniyle kovulduk, taciz edildik ve küfür yedik. Dayak yemekten bazı sağduyulu vatandaşlar sayesinde kurtulduk. Artık burda görev yapmanın imkanı kalmadı."

ENSONHABER

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.