21 Mayıs 2011 Cumartesi

Erdoğan hem Taraf'a kızdı hem de Taraf'tan alıntı yaptı!

Kars'taki mitingde halka seslenen Başbakan Erdoğan hem Taraf Gazetesi'nin haberine çıkıştı hem de gazetenin manşetinde yer bulan Kılıçdaroğlu ile ilgili haberi hatırlattı.

Paylaş-

Video haberleri FACEBOOK ve TWITTER üzerinden takip edebilirsiniz.Başbakan Erdoğan Kars mitinginde Taraf Gazeteside Hrant Dink'in oğlu Arat Dink'in Cemil Çiçek'le ilgili iddialarına sert çıktı. Erdoğan, 'Bir gazete başlık atmış; o da güya Cemil Bey'le ilgli, Dink'in oğlu tarafından söylenen bir şey, güya ben ona zanlı demişim. Diasporanın etkisinden kurtulup Ermenistan'ın da adım atmasını beklerken Ermeni yanlısı bazı kişiler avukatlık üstleniyorlar..' diye konuştu.

Başbakan aynı konuşmasında bu defa Taraf Gazetesi'ndeki Kılıçdaroğlu manşetini hatırlatarak CHP liderini eleştirdi: 'Kılıçdaroğlu'na benim artık cevap vermeme gerek yok. Kendisi zaten kendisine zarar veriyor. Bir gazete geçenlerde güzel bir başlık attı. 'Kılıçdaroğlu'nun biri bir gün...' diye başlık atmıştı. Fıkra gibi adam. Kendisini eleştirelim diyoruz, u dönüşlerini yüzüne vuralım diyoruz onu da kendisi U dönüşü değil S dönüşü olarak kendisi yapıyor. Biri çıktı bir şaka yaptı email ile ilgili. Diyorum ya şaka gibi fıkra gibi bir genel başkan.'

Ensonhaber.com


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.