17 Nisan 2011 Pazar

Maroon 5 İstanbul konserinden görüntüler

Grammy ödüllü Amerikalı funk rock grubu Maroon 5, önceki akşam Kuruçeşme Arena’da hayranlarıyla buluştu.

İşte konserden görüntüler...
Paylaş-

Video haberleri FACEBOOK ve TWITTER üzerinden takip edebilirsiniz.
Gülbahar KARAKUŞ/ HÜRRİYET

İstanbul, aklını başından aldı

GRAMMY ödüllü Amerikalı funk rock grubu Maroon 5, önceki akşam Kuruçeşme Arena’da hayranlarıyla buluştu. Ülkemize ilk kez gelen ve bu ilk ziyarette 18 bin Türk hayranına seslenen grup, 21.00’de alkışlar ve ıslıklar eşliğinde sahne aldı.

Maroon 5, solist Adam Levine’ın seyirciyi Türkçe “Nasılsın İstanbul?” diye selamlamasıyla başlayan gecede ağırlıklı olarak yeni albümleri “Hands All Over”dan şarkılar seslendirdi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Levine, şarkı aralarında sık sık İstanbul’da olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Bis yapmak için yeniden sahneye çıktığında ise cep telefonu kamerasıyla alanı dolduran kalabalığın fotoğraflarını çekti.

Gecenin sonunda kafalarına fiyonk ve şeytan boynuzu şeklindeki ışıklı taçlar takan grup üyeleri Adam Levine, James Valentine, Jesse Carmichael, Mickey Madden ve Matt Flynn, hayranlarına “Evimizden çok uzaktayız ama sizlere bu güzel gece için teşekkür ederiz” dedi.

İstanbul’un atmosferinden kalabalık izleyici kitlesinden etkilenen Levine da konserin ardından Twitter hesabına “İstanbul aklımızı başımızdan aldı, şahaneydi” diye yazdı.0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.