7 Nisan 2011 Perşembe

Frame Türkiye yarışmacısından olay yaratan frikik!

Altı farklı şehirde kurulan cam evlerde yaşayan ve 7 gün 24 saat izlenebilen 18 yarışmacı Türkiye’nin gündemine oturdu.FRAME TÜRKİYE / YARIŞMACI ÖZLEM YÜCEL'İN FRİKİĞİ

Video haberleri FACEBOOK ve TWITTER üzerinden takip edebilirsiniz.Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu'nun sunduğu Frame Türkiye'nin ilk eleme gecesinde ilginç anlar yaşandı.

Altı farklı şehirde kurulan cam evlerde yaşayan ve www.frameturkiye.com adresi üzerinden 7 gün 24 saat izlenebilen 18 yarışmacı Türkiye’nin gündemine oturdu. İnternet üzerinden en fazla izlenen evin 150 bin lira kazanacağı yarışmanın ilk hafta birincisi Antalya evi oldu. En az izlenen İstanbul evinden Mustafa hayallerine veda ederek evden ayrıldı.

RAHAT GİYİNMESİ YÜZÜNDEN Mİ BİRİNCİ OLDU?
Antalya evinin birinciliğinin açıklanmasının ardından diğer evler ayağa kalktı. Antalya evi yarışmacılarından Özlem’in birinciliğini rahat giyinmesine bağlayan yarışmacılar ilginç sloganlar atarak tepkilerini belirttiler.

Giyim tarzıyla gündeme oturan ve model olan Özlem Yücel, "Doğal ev halim nasılsa Frame evinde de aynı şekilde yaşıyorum, sadece bu nedenle izlenmiyorum" dedi.

En az izlenen ev olan İstanbul cam evine, elenen yarışmacı Mustafa’nın ardından ceza olarak keçi verildi.

Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunduğu Frame Türkiye her Pazar 22:00, haftaiçi hergün ise saat 17:00’da canlı yayın ile TNT ekranlarında.

Haberturk.com0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.