25 Şubat 2011 Cuma

Mehmet Günsür söyledi: 'Eylül Akşamı'

4 Şubat'ta izleyici ile buluşan, başrollerinde Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür'ün oynadığı Aşk Tesadüfleri Sever filminin soundtrack albümünden çok sevilen bir şarkı...

Video haberleri FACEBOOK ve TWITTER üzerinden takip edebilirsiniz.MEHMET GÜNSÜR, BÜLENT ORTAÇGİL'İN SEVİLEN ŞARKISI 'EYLÜL AKŞAMI'NI SÖYLEDİ

hiçbir neden yokken, ya da biz bilmezken tepemiz atmış... ve konuşmuşuzdur. onca neden varken ve tam sırası gelmişken hiç bir şey yapmamış ve susmuşuzdur. aynı anda aynı sessiz geceye doğru içim sıkılıyor demişizdir. aynı sabaha uyanırken kim bilir aynı düşü görmüşüzdür. olamaz mı? olabilir.
onca yıl sen burada
onca yıl ben burada
yollarımız hiç kesişmemiş
şu eylül akşamı dışında
belki benim kağıt param, bir şekilde, döne dolaşa senin cebine girmiştir. belki aynı posta kutusuna değişik zamanlarda da olsa, birkaç mektup atmışızdır. ayın karpuz dilimi gibi batışını izlemişizdir deniz kıyısında. aynı köşeye oturmuşuzdur köhnede belki birkaç gün arayla olamaz mı? olabilir.
onca yıl sen burada
onca yıl ben burada
yollarımız hiç kesişmemiş
şu eylül akşamı dışında
bostancı dolmuş kuyruğunda sen başta ben en sonda öylece beklemişizdir. sabah 7.30 vapuruna sen koşa koşa yetişirken, ben yürüdüğümden kaçırmışımdır. aynı anda başka insanlara, seni seviyorum demişizdir. mutlak güven duygusuyla, başımızı başka omuzlara dayamışızdır olamaz mı? olabilir.
onca yıl sen burada
onca yıl ben burada
yollarımız hiç kesişmemiş
şu eylül akşamı dışında0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.