1 Eylül 2009 Salı

Münevver Karabulut için 'kan parası' istedi mi?

Başı kesilerek öldürülen liseli Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, Seda Sayan'ın Kanal D'de yayımlanan 'Susma' programına katıldı. Hayyam Garipoğlu'nun da telefon bağlantısıyla katıldığı programda; baba Karabulut'un 'helallik için 3 milyon euro para' istediği iddiaları konuşuldu.

İşte programdan görüntüler...
İstanbul Etiler’de başı kesilerek öldürülmüş halde bulunan Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, cinayet şüphelisi Cem Garipoğlu’nun ailesinin barışma teklifine karşılık ilginç bir talepte bulundu.

Münevver Karabulut cinayetinin katil şüphelisi olarak aranan Cem Garipoğlu’nun ailesi, öldürülen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut’a bir aracı göndererek, iddiaya göre barışma teklifinde bulundu. Garipoğlu ailesinin bu talebine Süreyya Karabulut ise ilginç bir cevap verdi. Barışmak için şart koşan Karabulut, aileden, oğulları Cem’i adalete teslim etmelerini, kızı Münevver adına bir okul yaptırmalarını ve kendisine de 3 milyon Euro para verilmesini istedi. Parayla kızı adına hayır kurumlarına bağışta bulunacağını ifade eden Karabulut, “Gizlediğim, sakladığım bir şey yok. Ben bugüne kadar medyaya yalan söylemedim. Herkesin yaptığı pislik ortaya çıksın.” dedi.

/Hürriyet


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.