17 Eylül 2009 Perşembe

İşte Cem Garipoğlu'nun son hali!

Başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı İstanbul Bahçelievler'de yakalandı.

İşte Cem Garipoğlu'nun son görüntüleri ve yakalandıktan sonraki ilk sözleri...
CNNTurk.com'un haberine göre; başı kesilerek öldürüldükten sonra cesedi İstanbul Etiler'deki bir çöp konteynerinde bulunan Münevver Karabulut cinayetinin firari katil zanlısı Cem Garipoğlu, 197 gün sonra, avukatı tarafından Bahçelievler'de Emniyet'e teslim edildi. Daha önce Rusya, Ermenistan gibi ülkelere kaçmış olabileceği söylenen Garipoğlu'nun, aslında Türkiye'yi hiç terk etmemiş olabileceği yorumları yapılıyor.

İSTANBUL VALİSİ GÜLER'İN AÇIKLAMASI / TIKLA İZLE

CEM GARİPOĞLU'NU TESLİM EDEN AVUKAT ANLATIYOR / TIKLA İZLE

MÜNEVVER KARABULUT'UN BABASI NE DEDİ? / TIKLA İZLE

Bitkin olduğu gözlenen kısa saçlı ve sakallı Garipoğlu'nun kot pantalon ve siyah mont giydiği görüldü. Elleri kelepçeli halde emniyete ait sivil bir araca bindirilen Garipoğlu hastaneye doğru yola çıkarıldı. Garipoğlu sağlık kontrolünün ardından Emniyet'e geri getirildi. Garipoğlu, kanun gereği doktor kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilecek.

Cem Garipoğlu'nu E5 kenarındaki bağlantı yollarından birinden teslim alan aile avukatı Aytekin Kaya, CNN TÜRK muhabiri Hakan Tunç'a yaptığı açıklamada, Garipoğlu'nun ilk sözlerinin "Babam için üzülüyorum" olduğunu söyledi.

Kaya, yolda Garipoğlu'na bir isteği olup olmadığını sorduğunu, Garipoğlu'nun sucuk ekmek yemek istediğini söyledi.

INTERPOL'UN CEM GARİPOĞLU VİDEOSU / TIKLA İZLE

1 yorum:

  1. bu işin içinde gerçekten başka şeyler var bu denli ustaca ve planlı bir şekilde işlenen bi cinayet var ve cem denilen yaratık anlattıklarında kesinlikle dürüst değil inanmıyorum..bu arada sakal traşı olamamış sevgili cem ama saçlarının kısacık olduğu da gözümden kaçmadı...o yüzden bıraksın artık türkiyeyi aldatmayı da yaşadığına şükretsin bence...TABİ ONA YAŞAMAK BU SAATTEN SONRA NE KADAR HELALSE......

    YanıtlaSil

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.