13 Temmuz 2009 Pazartesi

Michael Jackson'ın ölümünde cinayet ihtimali!

ABD'nin Los Angeles kentinde, 25 Haziranda aniden fenalaşarak 51 yaşında hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson'ın ablası La Toya Jackson da Michael Jackson'ın öldürüldüğünü düşünüyor.

İşte detaylar...[STAR HABER]

Michael Jackson'ın babası Joe Jackson, 2 gün önce Amerikan ABC televizyon kanalına verdiği mülakatta, oğlunun bilinmeyen bir nedenle hayata veda ettiğini belirterek, "Oğlum cinayete kurban gitti" ifadesini kullanmıştı.

La Toya Jackson (53), İngiliz gazeteleri Mail on Sunday ve News of the World'e yaptığı açıklamada, Michael Jackson'ın "kazanç elde etmek isteyen bir grup asalak tarafından öldürüldüğünü" ileri sürdü.

Pop yıldızının ölümüyle ilgili tüm ayrıntıları bilmek için özel otopsi talebinde bulunduğunu belirten La Toya Jackson, "Otopsinin sonuçlarının nasıl çıkacağı konusunda net bir fikrim var; Michael'ın öldürüldüğünü düşünüyorum. Bunu başından beri hissediyordum" ifadesini kullandı.

La Toya Jackson, "Bu tek bir kişinin işi değil. Bazı kişilerin komplosu. Çevresinde kötü insanlar vardı. Michael, çok sakin, sorun çıkarmayan, sevgi dolu bir insandı. Çevresindekiler bundan faydalandı. Bir aydan kısa bir süre önce kendi kendime (Michael Londra'daki konserden önce ölecek) dedim. Çünkü çıkarlarını samimiyetle savunmayan insanlarla çevriliydi" dedi.

"Michael'ın değerinin bir milyar dolardan fazla olduğunu" belirten La Toya Jackson, "Birisinin değeri bu kadar olunca her zaman çevresinde dolanıp duran insanlar oluyor. Aileme, bir ay önce onun Londra'ya hiç gidemeyeceğini söylemiştim. Michael'ın ölüsü, dirisinden daha değerliydi" diye konuştu.

Michael'ın çevresindeki "asalak grubunun" pop yıldızını ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaştırdığını ve sahnelere yeniden dönerek 50 konserlik bir anlaşma yapmaya zorladığını söyleyen La Toya Jackson, "Asalaklar, Michael'ı süt veren inek gibi görüyorlardı, onu ilaçlara bağımlı biri haline getirdiler. Sanırım bu dengesini bozdu ve ölümüne yol açtı" ifadesini kullandı.
La Toya Jackson, "Michael için adalet istiyorum. Kardeşimi öldürenin ne ya da kim olduğunu bulana kadar durmayacağım" dedi.
Kardeşinin doktoru Conrad Murray'nin odasında bulunduğunu hatırlatan La Toya Jackson, "Michael, kendi odasından doktorunkine geçmiş, orada ne olup bitti bilmiyoruz" diye konuştu.
Michael Jackson'ın müziği bırakarak tekrar film çevirme niyetinde olduğunu belirten La Toya Jackson, "İlk filminin adı Thriller olacaktı. Müzikten kopmak istiyordu, artık sahneye çıkmak istemiyordu" dedi.

/Hürriyet


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.