21 Temmuz 2009 Salı

İşte o an: Alman turist kalbinden bıçaklandı!

İstiklal Caddesi’nde Alman bir turist kalbinden bıçaklandı. Ambulans yarım saat boyunca gelmedi. Bıçaklanan turist hayatını kaybetti.

İşte şok görüntüler...
Bir süre önce İstanbul'a gelen Alman turist Gregar Kerkelink, bu sabah otelinden çıkarak İstiklal Caddesi'nde dolaşmaya başladı. Saat 11.00 sıralarında 45 yaşlarında olduğu belirtilen Alman turist ile yanına yaklaşan İ.A. arasında henüz öğrenilemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İ.A., Alman turisti kalbinden bıçakladı.

Kerkelink ambulansla hastaneye kaldırılırken kaçmaya çalışan saldırgan çevredeki vatandaşlar tarafından yakalandı. Saldırgan vatandaşlarca polise teslim edildi. Ameliyata alınan Gregar Kerkelink, kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ederken görgü tanıkları, Taksim İlkyardım Hastanesi'nin 2 dakikalık mesafede olmasına rağmen ambulansın yaklaşık yarım saatte geldiğini öne sürdü.

CİNAYET ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

İstiklal Caddesi'nde dolaşırken bıçaklanan Alman turist Gregar Kerkelink'in bıçaklanma anı ve çevredeki vatandaşların yardıma koşması ise bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

/HÜRRİYET


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.