27 Temmuz 2009 Pazartesi

Cinayet anı kamerada!

Ankara'da damsız giremedikleri barı, bir gün sonra silahla basan 6 kişi, güvenlik görevlisi Sedat Yayla'yı göğsünden vurarak öldürdü.

İşte cinayetin güvenlik kamerası görüntüleri...

Cinayet masası dedektifleri ikisi kardeş, 6 şehir eşkiyasının peşine düştü. Cinayetin işlendiği barın kamera görüntülerinden yola çıkan dedektifler, katilleri Dikmen'de saklandıkları bir büroda yakaladı.

Ankara'nın Çankaya İlçesi Güvenlik Caddesi'nde bulunan Overall adlı bara 14 Temmuz günü 4 arkadaşı ile birlikte eğlenmek üzere giden Özgür T., yanlarında kız arkadaşları bulunmadığı için içeri alınmadı. Bu duruma içerleyen Özgür T., bar önünde olay çıkardı. Bu durumu içine sindiremeyen Özgür T. ve beraberindeki 5 şehir eşkiyası ertesi gün iki araç ile geldikleri barı bastılar.

Barı basan 6 şehir eşkiyasından Özgür T. ve Hıncal Alper T. silahlarını kullanarak etrafa rasgele ateş etti. İki kardeşin silahından çıkan kurşunlardan biri otopark ve güvenlik görevlisi olarak çalışan Sedat Yayla'nın (26) göğsüne isabet etti. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, yaralanan güvenlikçi kaldırıldığı Güven Hastanesi'nde hayatını kaybetti. / HABERTÜRK0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız editör onayından sonra gösterilecektir.